Dočasné prerušenie expedície objednávok v termíne od 6.4. až 9.4.2021. Ospravedlňujeme sa za predĺženú dobu dodania. Pre viac informácií rozkliknite.zobraziť menej

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Mimoriadne predĺženie doby dodania

Vyjadrenie riaditeľa spoločnosti p. Lukáše J. Horčičky


Vážení zákazníci,

najprv mi dovoľte vám všetkým v týchto zložitých časoch popriať veľa zdravia, sily a trpezlivosti. Ďakujem vám tiež za doterajšiu spoluprácu a dôveru, ktorú nepovažujeme za samozrejmú a všetci u nás v spoločnosti si ju nesmierne ceníme.

V dôsledku nepriaznivého vývoja epidemiologickej situácie som Vás nútený informovať, že aj SERVISBAL (prevádzkovateľ​ Eobal.sk) bol touto epidémiou zasiahnutý. Aktuálne sa stretávame so zvýšenou chorobnosťou v skladoch, výrobe aj v kanceláriách. Bohužiaľ sa teda môže stať, že vďaka neprítomnosti kolegov budete na ponuku čakať dlhšie, než je u nás obvyklé.

Doba expedície štandardných produktov skladom sa vplyvom tejto situácie môže v niekoľkých nasledujúcich týždňoch predĺžiť na 3 až 7 dní a zákazková výroba sa môže pohybovať v rozmedzí 6 až 12tich týždňov. O vývoji situácie vás samozrejme budeme priebežne informovať. Môžem vás ubezpečiť, že robíme všetko pre to, aby sme sa, pri zachovaní zdravia našich zamestnancov, v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov vrátili do bežného režimu.

Ďakujem vám za pochopenie a trpezlivosť v týchto neľahkých časoch. Zo všetkých síl sa budeme snažiť, aby sme sa čo najskôr vrátili k normálu a boli vám schopní kedykoľvek poskytnúť nadštandardný servis, na ktorý ste s našou spoločnosťou zvyknutí.

S úctou,

Ing. Lukáš Jiří Horčička
Riaditeľ spoločnosti
Servisbal Obaly s.r.o. - prevádzkovateľ eshopu Eobal.sk

Dátum aktualizácie: 25.3.2021