Vážení zákazníci, z dôvodu veľkého množstva objednávok sa dodanie objednaného tovaru môže mierne predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.zobraziť menej

zobraziť viac

Náš TIP na pokojnú sezónu - predzásobte sa už dnes

Vážení zákazníci,

predvianočný sezóna sa blíži. Tento rok je obzvlášť dôležité pripraviť sa na ňu včas.

Už teraz viete, že budete potrebovať veľké množstvo štandardných obalov z nášho e-shopu Eobal.sk? Máte voľné miesto vo vašom sklade?

Nakupujte do 15. septembra, aby ste boli plne zásobení v októbri.

Nakupujte do 15. októbra, pre zásobu na vrchol predvianočný sezóny 

(Black Friday je 26. 11.)

V súčasnosti stále držíme dodanie do druhého dňa a neustále posilňujeme naše kapacity. S narastajúcim počtom objednávok a vyťažením prepravcov sa však termíny dodania môžu oneskorovať.

Na nastávajúcu sezónu sa pripravujeme už niekoľko mesiacov, kedy sme zvýšili kapacity našich skladov a množstvo zásob v nich. Veríme, že sme pripravení a budeme mať všetkého dostatok. Tento rok sa však vymyká vo všetkých ohľadoch a dostupnosť obalového materiálu je stále obmedzená s dlhými dodacími termínmi. Súčasne s tým online trh dynamicky rastie. Vlani sa ľudia masovo presúvali do e-shopov. Medzitým si už na nakupovanie online mnohí z nich zvykli a ukazuje sa, že je od toho príliš neodradila ani možnosť nakupovať znovu v kamenných predajniach. S blížiacou sa jeseňou možno očakávať previs dopytu po obaloch nad ich ponukou. Hlavnou príčinou je zhoršená dostupnosť materiálu, ktorého dodacie termíny sú 8 až 12 týždňov. Viac informácií sa môžete dočítať v našom článku o situácii na trhu v roku 2021.

Potrebujete obaly na zákazku alebo s potlačou?

Objednajte je najneskôr do 8. októbra.

Zákazkové obaly objednané po tomto dátume budeme schopní dodať až po Vianociach.

Veríme, že všetko spoločne zvládneme a prajeme vám veľa síl do nadchádzajúcich dní.

Váš tím Eobal.sk