Lepiaca páska obojstranná
Obojstranná lepiaca páska - univerzálny pomocník pre pevné spojenie
Obojstranná lepiaca páska je praktický a univerzálny nástroj na spájanie rôznych materiálov bez použitia klincov, skrutiek alebo iných mechanických spojov. Táto páska je vhodná pre domácich kutilov, profesionálnych remeselníkov a na priemyselné použitie.
Prečo si vybrať obojstrannú pásku ULITH?
✔️ Pevný spoj - poskytuje silnú a spoľahlivú priľnavosť pre rôzne materiály.
✔️ Široké spektrum použitia - ideálna na lepenie kobercov, lišt, penových materiálov alebo upevňovanie drobných predmetov.
✔️ Jednoduchá aplikácia - jednoduché použitie bez potreby ďalších nástrojov.
Vhodné použitie - táto páska je skvelá na:
- Kladenie podlahových krytín, ako sú koberce a PVC podlahy.
- Pripevňovanie dekorácií, penových materiálov alebo ľahkých predmetov.
- Upevňovanie soklových líšt a iných prvkov v interiéri.
Univerzálny pomocník pre pevné spojenie
Kvalitná obojstranná lepiaca páska ULITH je praktický a univerzálny nástroj na spájanie rôznych materiálov bez použitia klincov, skrutiek alebo iných mechanických spojov. Táto páska je vhodná pre domácich kutilov, profesionálnych remeselníkov a na priemyselné použitie, napr. na použitie pri pokládke podlahových krytín, lepení kobercov a soklových líšt, penových materiálov a na upevňovanie a spájanie predmetov.
Páska nie je vhodná na lepenie hrubých povrchov, na tieto účely použite obojstrannú pásku s textilným nosičom.
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 25 mm |
| návin | 25 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | biela |
| vyhotovenie | oboustranná - bez textilního nosiče |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 39191080 |
Univerzálny pomocník pre pevné spojenie
Kvalitná obojstranná lepiaca páska ULITH je praktický a univerzálny nástroj na spájanie rôznych materiálov bez použitia klincov, skrutiek alebo iných mechanických spojov. Táto páska je vhodná pre domácich kutilov, profesionálnych remeselníkov a na priemyselné použitie, napr. na použitie pri pokládke podlahových krytín, lepení kobercov a soklových líšt, penových materiálov a na upevňovanie a spájanie predmetov.
Páska nie je vhodná na lepenie hrubých povrchov, na tieto účely použite obojstrannú pásku s textilným nosičom.
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 38 mm |
| návin | 10 m |
| materiál | polypropylén (PP) bez textilného nosiča |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | biela |
| vyhotovenie | ručné |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 39191080 |
Univerzálny pomocník pre pevné spojenie
Kvalitná obojstranná lepiaca páska ULITH je praktický a univerzálny nástroj na spájanie rôznych materiálov bez použitia klincov, skrutiek alebo iných mechanických spojov. Táto páska je vhodná pre domácich kutilov, profesionálnych remeselníkov a na priemyselné použitie, napr. na použitie pri pokládke podlahových krytín, lepení kobercov a soklových líšt, penových materiálov a na upevňovanie a spájanie predmetov.
Páska nie je vhodná na lepenie hrubých povrchov, na tieto účely použite obojstrannú pásku s textilným nosičom.
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 10 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | biela |
| vyhotovenie | oboustranná - bez textilního nosiče |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| vhodné do mrazu | áno |
| colná nomenklatúra | 39191080 |