Sortiment a značky | Eobal.sk

ZĽAVY -35% na obaly šetrné k prírode. Akcia platí len do 10. júna.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Sortiment a značky

Text pod obrázkom

Speedbox

Rýchlouzatváracia krabica tejto značky výrazne ušetrí váš čas pri balení zásielky. Svojou konštrukciou sú vhodné na odosielanie z e-shopov prostredníctvom zásielkových spoločností.

Prejsť k nákupu

BALBOX Standard

Kvalitné chlopňové krabice štandardnej konštrukcie (FEFCO 0201). Krabice rovnakých rozmerov sa vždy vojdú na europaletu bez toho, aby prečnievali.

Krabice BALBOX Standard neprečnievajú z palety

 

Značky našich dodávateľov

Dodávateľov si starostlivo vyberáme. Vďaka európskej obalovej asociácii PackSynergy a zdieľaným skladom poskytujeme zákazníkom kvalitné obaly od európskych výrobcov.

Univerzálne fixačné systémy skladajúce sa z jednoduchého stroja, ktorý stláča a perforuje špeciálny papier. Vzniknutý výplňový materiál sa vkladá do obalu, kde chráni produkty.
Vankúšiky plnené vzduchom vkladané do obalov, kde chránia produkty. Vyrábajú sa na špeciálnom stroji veľkosti tlačiarne priamo na baliacom pracovisku. Ideálne na balenie elektroniky, dekorácií a ďalších produktov.
Kvalitné zásielkové obaly, ktoré výrazne urýchľujú zabalenie vašich zásielok. Samolepiaca a perforovaná páska na jednoduché otvorenie aj uzavretie. Reprezentatívny vzhľad.
Lisované palety INKA. Ľahké a skladné lisované palety, ktoré nenapadajú škodcovia dreva, a preto sú veľmi vhodné na exportné balenie.
Značka kvalitných lepiacich pások s akrylátovým lepidlom.
Značka veľmi kvalitných vysúšadiel. Umiestňujú sa do prepravného obalu, pri použití neprestupnej fólie zamedzia tvorbe nežiaducej vlhkosti vnútri obalu.
Antikorózne fólie s aktívnymi inhibítormi korózie.
Švédsky výrobca prvotriednych mechanických aj pneumatických sponkovačiek.