Kartónové krabice

Zrušiť vybrané parametre

Kartónové krabice stále skladom z trojvrstvovej a päťvrstvovej lepenky. Veľký výber kartónových krabíc na bezpečnú prepravu vášho tovaru. Ponúkame klasické kartónové krabice s chlopňami, rýchlouzatváracie poštové krabice , ktoré sa veľmi ľahko skladajú, výškovo nastaviteľné kartónové krabice , kartónové aj papierové tubusy, ploché poštové krabice a mnoho ďalších typov.

Výroba kartónových krabíc na mieru. Ak potrebujete špecifický typ alebo rozmer krabice, využite ponuku našich krabíc na mieru – sme výrobcovia kartónových krabíc. Po novom ponúkame rýchly a lacný spôsob propagácie vašej značky, a to v podobe potlače zásielkových krabíc.

Ako vybrať krabicu

Pre ľahký a odolný tovar vyberajte krabice z trojvrstvovej vlnitej lepenky, ktoré sú aj lacnejšie. Pre ťažšie a krehké zásielky použite krabice z päťvrstvovej vlnitej lepenky. Určite nezabudnite na výplňové materiály, ktoré produkty ochránia pred potlačením vo vnútri obalu. Ďalšie rady a inšpiráciu pre balenie nájdete v našich článkoch a vo videu o krabiciach.

Náš špecialista
Michal
+421 222 205 815 info@eobal.sk
Zrušiť vybrané parametre Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám