Darčekové krabice

Zrušiť vybrané parametre

Ponúkame darčekové krabice mnohých rozmerov a typov na reprezentatívne zabalenie vášho tovaru. Nájdete tu ako zásielkové darčekové krabice s potlačou, tak aj obaly pre osobné prevzatie napríklad firemných darčekov.

Darčekové krabice s priehľadným vekom

Známe sú aj pod názvom darčekové krabice s okienkom. Ide o praktické priehľadné darčekové obaly, ktoré je vhodné použiť, ak váš tovar chcete prezentovať už pred rozbalením. Vhodným doplnkom sú estetické výplňové materiály, ako napríklad drevitá vlna, farebné papierové telieska alebo Sizzlepak.

Zrušiť vybrané parametre
Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám

Darčekové krabice s potlačou

Naše darčekové krabice s potlačou sú určené na rozoslanie tovaru prepravnými spoločnosťami, ako je PPL alebo Packeta. Pôsobí reprezentatívne vďaka bielej lepenke s potlačou červenej mašle. Ľahko sa skladajú bez lepiacej pásky, preto sú obzvlášť vhodné napríklad pre e-shopy.
Ak nenájdete krabice s vyhovujúcou potlačou, ponúkame potlač darčekových krabíc na mieru. Neváhajte nás kontaktovať.

Darčekové odnosky

Darčeková krabica a taška v jednom. Sú vyrobené z kvalitnej hnedej vlnitej lepenky, pôsobia estetickým dojmom. Majú ucho na odnos a skladacie dno, na ich použitie nepotrebujete lepiacu pásku. Predstavujú ideálny variant na odovzdávanie firemných darčekov veľkostí zodpovedajúcich napríklad marmeládam a paštétam, nápojovým plechovkám alebo sáčkom s kávou.

Darčekové krabičky

Výborne sa hodia na drobné predmety a darčeky, typicky napríklad šperky, hodinky alebo kontaktné šošovky. Tieto minikrabice vyrábame z prírodnej vlnitej lepenky v hnedom a bielom prevedení. Na ich zloženie nie je potrebná lepiaca páska.

Výplne do darčekových krabíc

Z dôvodov ochrany tovaru aj estetického vzhľadu odporúčame používať do darčekových krabíc výplňové materiály. Na Eobaloch ich nájdete mnoho typov, odporúčame napríklad drevitú vlnupapierové výplne alebo Kartofix.

Hľadáte predovšetkým lacné darčekové krabice?

Sortiment obalov, ktoré sa dajú použiť ako darčekové krabice, je na našom e-shope oveľa širší. Vyskúšajte napríklad naše biele krabice s vekomSpeedboxy alebo biele poštové krabice. Váš obal tiež môžete ľahko vylepšiť napríklad použitím mašle, jutového povrázku alebo hodvábnym papierom.