Doprava | Eobal.sk

Vyvýšený záhon s našimi ohrádkami! Lacno!zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC
Hero bg

Doprava

Každej jednotlivej objednávke venujeme pri expedícii zodpovedajúcu starostlivosť tak, aby bola jej plavba čo možno najpokojnejšia a najrýchlejšia – či už ju tvorí niekoľko krabíc a pár lepiacich pások, alebo po okraj plná paleta.

 

Teraz len 3,49 €

Ako prepravujeme?

čárky
ikona kurýrní služby

Kuriérskou službou

Využíváme spoľahlivé služby spoločností Dachser alebo PPL, vždy v závislosti od rozmerov zásielky. O zvolenej spoločnosti Vás budeme informovať e-mailom, ktorého súčasťou bude aj sledovacie číslo. Táto plavba tak rozhodne nebude naprieč nezmapovanými vodami. Objemnejšie tovar zasielame na palete.

ikona vlastní dopravy

Vlastná doprava

Na skutočne veľké zásielky, za ktoré by nám bežní kuriéri tak maximálne vynadali, máme pripravenú vlastnú prepravnú službu. Túto možnosť s Vami prípadne budeme riešiť individuálne.

čárky
Grafický prvek

Cena dopravy

  • U menších objednávok účtujeme prepravné 3,49 € bez DPH.
  • U objednávok v celkovej hodnote od 199 € bez DPH je dopravné úplne ZADARMO.
  • Tovar zasielame na palete. Pri preberaní tovaru je nutné dodať paletu výmenou alebo zásielku z palety zložiť. Pokiaľ si paletu potrebujete ponechať bez výmeny, bude vám jej cena vo výške 10 € bez DPH doúčtovaná.

Čo všetko dokážeme?

Grafický prvek
Dodání do 24 hodin

Expedícia do 24 hodín

Objednávky prijaté do 10:00 hod. expedujeme v ten istý pracovný deň.


Dodání na požadovaný termín

Dodanie na požadovaný termín

Ponúkame tiež výber presného dňa dodania, teda v podstate službu Just in Time. Tovar Vám dovtedy rezervujeme.

Rozdělení objednávky

Rozdelenie objednávky

Naše obalové more je poriadne široké, aj tak sa ale môže výnimočne stať, že nejaký tovar nemáme skladom vo vami požadovanom množstve. V takomto prípade si môžete zvoliť rozdelenie objednávky. Dostupný tovar doručíme obratom, zvyšok bezprostredne po naskladnení. Neúčtujeme dvojité prepravné, služba je teda zdarma. Prípadné zľavy započítavame pri každej dodávke zvlášť.