Vážení zákazníci, v utorok a stredu 5.-6. júla máme voľno. Prijaté objednávky v tomto termíne budeme spracovávať vo štvrtok 7.7. Ďakujeme za pochopenie.zobraziť menej

zobraziť viac
Hero bg

Doprava

Každej jednotlivej objednávke venujeme pri expedícii zodpovedajúcu starostlivosť tak, aby bola jej plavba čo možno najpokojnejšia a najrýchlejšia – či už ju tvorí niekoľko krabíc a pár lepiacich pások, alebo po okraj plná paleta.

Ako prepravujeme?

čárky
ikona kurýrní služby

Kuriérskou službou

Využíváme spoľahlivé služby spoločností Dachser alebo DHL, vždy v závislosti od rozmerov zásielky. O zvolenej spoločnosti Vás budeme informovať e-mailom, ktorého súčasťou bude aj sledovacie číslo. Táto plavba tak rozhodne nebude naprieč nezmapovanými vodami. Objemnejšie tovar zasielame na latové palete.

ikona vlastní dopravy

Vlastná doprava

Na skutočne veľké zásielky, za ktoré by nám bežní kuriéri tak maximálne vynadali, máme pripravenú vlastnú prepravnú službu. Túto možnosť s Vami prípadne budeme riešiť individuálne.

čárky
Grafický prvek

Cena dopravy

  • U objednávok v rámci Slovenska v celkovej hodnote od 199 € bez DPH je dopravné úplne ZADARMO.
  • U menších objednávok účtujeme prepravné 10 € bez DPH.
  • Platbu na dobierku neumožňujeme.

Čo všetko dokážeme?

Grafický prvek
Dodání do 24 hodin

Expedícia do 24 hodín

Pri objednávke do 10:00 hod. expedujeme zásielku ešte v ten istý pracovný deň. Ak objednáte po 10:00 hodine, expedujeme na nasledujúci pracovný deň. Objednaný tovar Vám dodáme do 72 hodín od expedície (podľa aktuálnej vyťaženosti prepravnej služby).


Dodání na požadovaný termín

Dodanie na požadovaný termín

Ponúkame tiež výber presného dňa dodania, teda v podstate službu Just in Time. Tovar Vám dovtedy rezervujeme.

Rozdělení objednávky

Rozdelenie objednávky

Naše obalové more je poriadne široké, aj tak sa ale môže výnimočne stať, že nejaký tovar nemáme skladom vo vami požadovanom množstve. V takomto prípade si môžete zvoliť rozdelenie objednávky. Dostupný tovar doručíme obratom, zvyšok bezprostredne po naskladnení. Neúčtujeme dvojité prepravné, služba je teda zdarma. Prípadné zľavy započítavame pri každej dodávke zvlášť.