Lepiace pásky na obaly 25 mm
Univerzálna lepiaca páska na bežné lepenie krabíc, úzka. Vhodná na ľahšie zásielky.
- lepidlo AKRYLÁT
- dobre odoláva slnečným lúčom
- starnutím nestráca lepivosť
- vhodné používať v teplotným rozmedzí +5 °C až 45 °C
Samolepiaca páska s polypropylénovým (PP) nosičom, ktorá sa vyznačuje výbornou priľnavosťou a vysokou odolnosťou voči pretrhnutiu. Na tejto páske je použité akrylátové lepidlo, ktoré je vhodné na lepenie všetkých druhov papiera vrátane kartónu.
- farebné vyhotovenie havana (hnedá)
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 25 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | hnedá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
Samolepiaca páska s polypropylénovým (PP) nosičom, ktorá sa vyznačuje výbornou priľnavosťou a vysokou odolnosťou voči pretrhnutiu. Na tejto páske je použité akrylátové lepidlo, ktoré je vhodné na lepenie všetkých druhov papiera vrátane kartónu.
- transparentné vyhotovenie
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 25 mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | transparentná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 18-25 °C |
| colná nomenklatúra | 39191012 |