Obálky na doklady s potlačou
Samolepiace obálky na sprievodné doklady, ktoré sú priložené k zásielke. Vhodné pre faktúry, dodacie listy, návody a pod. Viacjazyčná potlač na jasnú identifikáciu dokladov.
- jednoduchá ochrana dokumentov pred stratou
- samolepiaca zadná strana s kvalitným kaučukovým lepidlom
- obálku nie je možné po nalepení odstrániť bez poškodenia
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (LDPE)
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
54,06 €
51,36 €
48,65 €
48,65 €
48,65 €
OA C5 T9J
- viditeľné priloženie dokladov k zásielke
- disponuje 9-jazyčnou tlačou
- zadná strana samolepiaca
- nie je možné odstrániť bez poškodenia
- odolné poveternostným vplyvom
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
| dĺžka vnútorná | 225 mm |
| šírka vnútorná | 165 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C5 |
| farba | transparentná |
| balenie | 1000 ks |
| tlač | Dodací list - faktura |
| formát obsahu | A5 |
| colná nomenklatúra | 39232990 |
52,81 €
50,17 €
47,53 €
44,89 €
42,25 €
OA DL documents
- viditeľné priloženie dokladov k zásielke
- označená potlačou "DOCUMENTS ENCLOSED"
- slovenský preklad: "priložené dokumenty"
- zadná strana samolepiaca
- nie je možné odstrániť bez poškodenia
- odolné poveternostným vplyvom
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
| dĺžka vnútorná | 240 mm |
| šírka vnútorná | 130 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| farba | transparentná |
| balenie | 1000 ks |
| tlač | Documents enclosed |
| colná nomenklatúra | 39232990 |