Papierová manžeta
Praktické papierové manžety na poháre s priemerom 80 mm a 90 mm, ideálne na ochranu prstov pred horúcimi nápojmi. Zabezpečujú pohodlné uchopenie a zároveň vyzerajú atraktívne a profesionálne – skvelé riešenie pre kaviarne, stánky, kancelárie a stravovacie zariadenia.
Praktické papierové manžety na poháre s priemerom 80 mm, ideálne na ochranu prstov pred horúcimi nápojmi. Zabezpečujú pohodlné uchopenie a zároveň vyzerajú atraktívne a profesionálne – skvelé riešenie pre kaviarne, stánky, kancelárie a stravovacie zariadenia.
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 3,8 g |
| počet ks v balení | 1000 |
| špecifikácia | Pre pohár s priemerom 80mm |
| colná nomenklatúra | 48239085 |
Praktické papierové manžety na poháre s priemerom 90 mm, ideálne na ochranu prstov pred horúcimi nápojmi. Zabezpečujú pohodlné uchopenie a zároveň vyzerajú atraktívne a profesionálne – skvelé riešenie pre kaviarne, stánky, kancelárie a stravovacie zariadenia.
| materiál | papier |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 4,4 g |
| počet ks v balení | 1000 |
| špecifikácia | Pre pohár s priemerom 90 mm |
| colná nomenklatúra | 48239085 |