Páskovač JUMBO pre PES pásku
Napínače viazacej pásky JUMBO H-26 a H-27 sú určené na transportné páskovanie ťažších predmetov. Na páskovanie sa používajú polyesterové textilné pásky (PES) s drôtovými sponami.
Napínač viazacej pásky H-26 JUMBO je určený na transportné páskovanie ťažších predmetov. Na páskovanie sa používajú polyesterové textilné pásky (PES) s drôtovými sponami šírky 13 - 32 mm.
- určený na transportné páskovanie ťažších predmetov
- na páskovanie sa používajú polyesterové textilné pásky (PES) s drôtovými sponami šírky 13 - 32 mm
| hmotnosť | 2,2 kg |
| použitie | ručné |
| typ | H 26 JUMBO |
| druh použitej pásky | PES |
| spôsob spoja | prevlečenie sponou |
| šírka pásky | 13 - 32 mm |
Tento napínač viazacej pásky H-27 JUMBO je určený na transportné páskovanie ťažších predmetov. Na páskovanie sa obvykle používajú polyesterové textilné pásky (PES) s drôtovými sponami šírky 19 - 50 mm.
- určený na transportné páskovanie ťažších predmetov
- Na páskovanie sa obvykle používajú polyesterové textilné pásky (PES) s drôtovými sponami šírky 19 - 50 mm
| hmotnosť | 2,3 kg |
| použitie | ručné |
| typ | H 27 JUMBO |
| druh použitej pásky | PES |
| spôsob spoja | prevlečenie sponou |
| šírka pásky | 19 - 50 mm |