Tento rok oslavujeme 30 rokov od vzniku našej spoločnosti | Eobal.sk

Až 40% ušetríte na nákupe speedboxov a zásielkových obalov!zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Tento rok oslavujeme 30 rokov od vzniku našej spoločnosti

Tento rok oslavujeme 30 rokov od nášho založenia. V roku 1993 vznikla spoločnosť Servisbal Obaly, ktorá Eobaly od začiatku prevádzkuje.


obr.: zamestnanci Servisbalu pred firemnými skladmi, jeseň 2022

Máme bezpečný prístav, nazýva sa Servisbal

Sme česká rodinná firma, založená pred 30 rokmi rodinou Horčičkovcov, ktorá je aj naďalej jej vlastníkom. Riaditeľom spoločnosti je teraz člen ďalšej generácie, Lukáš J. Horčička.

Od začiatku pôsobíme v Dobruške, malom meste pod Orlickými horami vo východných Čechách. Postupne sme tu vybudovali podnik na výrobu kartonáže, veľkokapacitné sklady a moderné administratívne priestory. V podnikaní máme na čo nadväzovať, už na konci 19. storočia pôsobila v našom meste kartonážka a zasielateľstvo látok, čiže v podstate predchodca e-shopu.


obr.: zasielateľstvo Liznar a Krauser, zač. 20. stor., Dobruška; obr.: sklad e-shopu Eobaly, 2022, Dobruška

Servisbal sa zaoberá výrobou kartonáže a veľkoobchodom s obalmi. Od začiatku kladie dôraz na prepracované služby a servis. Súčasťou je know-how ergonomického dizajnu obalu, ktorý bude šetriť náklady pri preprave k zákazníkom, bude sa rýchlo skladať aj rozkladať a bude ľahko recyklovateľný.

Prajete si vyrobiť obaly na mieru? Neváhajte sa nás na to opýtať. Prejsť na stránky servisbal.cz.

Na internete sme už 20 rokov

Jedno z najlepších rozhodnutí v histórii Servisbalu bolo založenie internetového obchodu s obalmi, na ktorom sa práve nachádzate. Písal sa rok 2003 a ešte nebolo vôbec jasné, či má predaj obalov cez internet nejakú budúcnosť. Ako sa však hovorí, „odvážnemu šťastie praje.“ Táto investícia sa jednoznačne oplatila. Dnes Eobaly ašpirujú na pozíciu jednotky medzi obalovými e-shopmi v ČR.

Prejsť na podrobnejšie informácie O NÁS.


obr.: vzhľad domovskej stránky Eobalov v roku 2007

Vízia do budúcnosti

Servisbal a jeho názov vyjadrujú jasnú víziu už od začiatku. Poskytovať excelentný servis balenia. Dali mu ju do vienka zakladatelia, manželia Horčičkovci, pred 30 rokmi. Vyjadrujú odhodlanie poskytovať zákazníkom čo najlepšie a komplexné služby na balenie produktov. Od doby vzniku sa toho veľa vo firme aj v okolitom svete zmenilo, ale vízia spoločnosti je kompasom, ktorý ukazuje, kam sa uberať ďalej a ako si pri tom počínať.


obr.: naše obaly sa používajú na všetkých kontinentoch