Credits – tvorcovia webu | Eobal.sk

Horúce zľavy až -39% na obaly platia do 24. júna alebo do vypredania zásob.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Credits – tvorcovia webu

CCN PLUS s.r.o. – Ing. Petr Auxt

Programátorské práce na celom e-shope prebehli pod taktovkou Ing. Petra Auxta. Petr mal na starosti vymýšľanie funkcií a zároveň napájanie na informačný systém Helios. Po ruke mu bol programátor Jiří Mrázek a konzultácie prebiehali s majiteľom firmy Arnoštom Štěpánkom.

Unimedia s.r.o.  - Matěj Bort

Bravúrnu prácu odviedol Matěj Bort, ktorý je aj majiteľom grafického štúdia Unimedia. Matěj sa podieľal na tvorbe modernej grafiky vrátane UX a testovania responzívnej verzie. Bol skvelý partner pri vývoji funkcií a následne nasadení do prevádzky.

PSHK s.r.o. – Matěj Moravec

Kóderských prác sa zhostil na výbornú Matěj Moravec.
Počas tvorby webu si vylepšil nielen svoje schopnosti v najmodernejšom kódovaní webu, ale môžeme mu hovoriť právom pán Ing. Matěj bol neuveriteľne starostlivý a zároveň stála opora pri stálom ladení webu aj pre už takmer zaniknutý prehliadač Internet Explorer.

Servisbal Obaly s.r.o. – Jan Nymš

Vedenie celého projektu zastrešoval Jan Nymš. Do prác na novom e-shope sa zapojil celý tím Eobalov. Vývoj na novom webe bol zložitý a vyžadoval mnoho hodín diskusií.

Saperta – Petr Tomšů

Informačný systém a napojenie na Helios mal na starosti Petr Tomšů a jeho tím z firmy Saperta. Mnoho hodín strávil on a jeho tím pri vývoji funkcií pre nový e-shop vrátane testovania a priebežného ladenia.