Výstražná lepiaca páska s nápismi
Lepiaca páska na obaly s výstražnou informácií, ktorá na prvý pohľad rozlíši zásielky s citlivým obsahom.
- spoľahlivé uzavretie obalu a výstražný symbol v jednom
- rôzne druhy nápisov
- uzavretie obalu a výstražný symbol zároveň
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Nepáči sa vám tento motív? Ponúkame aj potlač lepiacich pások na mieru.
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | biela-červená |
| potlač | FRAGILE-KŘEHKÉ |
| vyhotovenie | výstražná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
- uzavretie obalu a výstražný symbol zároveň
- vysoká priľnavosť
- odolná proti pretrhnutiu
- vysoká trvanlivosť
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Nepáči sa vám tento motív? Ponúkame aj potlač lepiacich pások na mieru.
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 60 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | biela-červená |
| potlač | STOP-POZOR KŘEHKÉ! |
| vyhotovenie | výstražná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
- uzavretie obalu a výstražný symbol zároveň
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Nepáči sa vám tento motív? Ponúkame aj potlač lepiacich pások na mieru.
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | akrylát |
| farba | červená-čierna |
| potlač | Handle with care! |
| vyhotovenie | výstražná |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| balenie | 36 ks/krabica |
| colná nomenklatúra | 39191015 |