Bublinková obálka D/14
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
23,93 €/BAL
0,23 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
21,53 €/BAL
0,21 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
19,62 €/BAL
0,19 €/ks
sleva
18%
od 7 BAL
17,95 €/BAL
0,17 €/ks
sleva
25%
od 10 BAL
16,75 €/BAL
0,16 €/ks
sleva
30%
0,14 €
s DPH
Skladom 674
BAL.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka D/14
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 180 mm |
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | D/14 |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.