Bublinková obálka štandard
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
Aktuálne prebieha zmena potlače obálok. Výmena bude prebiehať postupne podľa skladových zásob. Ďakujeme za pochopenie.
Vlastnosti produktu
Materiál: Kraftový papír + PE bublinková folie, Papier kraft – bublinková fólia
Farba: Biela
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
23,91 €
21,52 €
19,61 €
17,94 €
16,74 €
OB A
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 100 mm |
| šírka vnútorná | 165 mm |
| dĺžka vonkajšia | 120 mm |
| šírka vonkajšia | 175 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | A/11 (A6) |
| farba | biela |
| balenie | 200 ks |
| tolerancia | ±3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
25,66 €
23,10 €
21,04 €
19,25 €
17,96 €
OB B
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 120 mm |
| šírka vnútorná | 215 mm |
| dĺžka vonkajšia | 140 mm |
| šírka vonkajšia | 225 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | B/12 |
| farba | biela |
| balenie | 200 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
15,41 €
13,87 €
12,63 €
11,55 €
10,78 €
OB C
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| šírka vnútorná | 150 mm |
| dĺžka vnútorná | 205 mm |
| šírka vonkajšia | 170 mm |
| dĺžka vonkajšia | 225 mm |
| materiál | papier kraft – bublinková fólia |
| formát | A5 |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ±3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
16,97 €
15,27 €
13,92 €
12,73 €
11,88 €
OB CD
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 165 mm |
| šírka vnútorná | 180 mm |
| dĺžka vonkajšia | 175 mm |
| šírka vonkajšia | 200 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | CD, DVD |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
19,45 €
17,51 €
15,95 €
14,59 €
13,62 €
OB D
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 180 mm |
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | D/14 |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
20,74 €
18,67 €
17,01 €
15,56 €
14,52 €
OB E
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 220 mm |
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vonkajšia | 240 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | E/15 |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
25,66 €
23,10 €
21,04 €
19,25 €
17,96 €
OB F
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 220 mm |
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vonkajšia | 240 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | F/16 (A4) |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
26,67 €
24,01 €
21,87 €
20,01 €
18,67 €
OB G
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 230 mm |
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vonkajšia | 250 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | G/17 (A4+) |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
31,87 €
28,68 €
26,13 €
23,90 €
22,31 €
OB H
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 270 mm |
| šírka vnútorná | 360 mm |
| dĺžka vonkajšia | 290 mm |
| šírka vonkajšia | 370 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | H/18 (C4) |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
22,12 €
19,91 €
18,14 €
16,59 €
15,48 €
OB I
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 300 mm |
| šírka vnútorná | 445 mm |
| dĺžka vonkajšia | 320 mm |
| šírka vonkajšia | 455 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | I/19 |
| farba | biela |
| balenie | 50 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
24,60 €
22,14 €
20,18 €
18,45 €
17,22 €
OB K
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
| dĺžka vnútorná | 350 mm |
| šírka vnútorná | 470 mm |
| dĺžka vonkajšia | 370 mm |
| šírka vonkajšia | 480 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | K/20 (A3) |
| farba | biela |
| balenie | 50 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |