Lepiaca páska krycia krepová
Krycia krepová páska chráni pred znečistením pri maľbe rámov okien, dverí, aj.
- krytie plochy pred nechceným náterom či nečistotami
- nevyhnutná pomôcka pre maliarov a lakovníkov
- po aplikácii je nutné najneskôr do týždňa odlepiť
Vlastnosti produktu
Návin: 50 m
Materiál: Papier krepový
Lepidlo: Hotmelt
Farba: žltá
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
1,10 €
1,06 €
1,01 €
0,97 €
LS KR 25
- krycia krepová páska
- ochrana plochy pred zasiahnutím nátermi či nečistotami
- nutná pomôcka pre maliarov a lakovačov
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 25 mm |
| návin | 50 m |
| materiál | papier krepový |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | žltá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 48114190 |
1,86 €
1,78 €
1,71 €
1,64 €
LS KR 38
- krycia krepová páska
- ochrana plochy pred zasiahnutím nátermi či nečistotami
- nutná pomôcka pre maliarov a lakovačov
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 38 mm |
| návin | 50 m |
| materiál | papier krepový |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | žltá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 48114190 |
2,63 €
2,53 €
2,42 €
2,32 €
LS KR 50
- krycia krepová páska
- ochrana plochy pred zasiahnutím nátermi či nečistotami
- nutná pomôcka pre maliarov a lakovačov
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 50 m |
| materiál | papier krepový |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | žltá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 48114190 |