Páska samolepiaca krepová 48x50
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
2,63 €/ks
sleva
0%
od 24 ks
2,53 €/ks
sleva
4%
od 36 ks
2,42 €/ks
sleva
8%
od 48 ks
2,32 €/ks
sleva
12%
2,32 €
bez DPH
Skladom 318
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca krepová 48x50
- krycia krepová páska
- ochrana plochy pred zasiahnutím nátermi či nečistotami
- nutná pomôcka pre maliarov a lakovačov
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 50 m |
| materiál | papier krepový |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | žltá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 48114190 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.