Vážení zákazníci, z dôvodu veľkého množstva objednávok sa dodanie objednaného tovaru môže mierne predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.zobraziť menej

zobraziť viac

Obaly lusknutím prsta - vitajte na Eobal.sk

Lusk vstupuje na scénu

Náš e-shop sa prezlieka do nového kabáta. Zmení sa veľa vecí. Ale nebojte, to dobré zostáva. Na Eobal.sk sa teraz občas budete vídať s kolegom Luskom, ktorý vás upozorní na zaujímavé akcie a poradia ako baliť. Začnime ale od začiatku ....

Obalový e-shop s tradíciou

Na internet sme vstúpili v roku 2003, teda v období, kedy boly počítače ešte v mnohých kruhoch brané skôr ako taký podivný sezónny výstrelok. Odvtedy uplynulo veľa vody, na našom e-shope ale všetko stále je tak, ako má byť. Každý rok obslúžime viac než 15 000 zákazníkov a stále pri tom hľadáme spôsoby, ako sa zlepšovať. Obaly nás totiž bavia.

Na nepočítačovom trhu s obalmi sa pohybujeme ešte omnoho dlhšie, viac ako 25 rokov. Našim skvelým zákazníkom sme za tie roky predstavili veľa nápaditých noviniek, ako napríklad Kartofix alebo Speedboxy. Kvalitné obaly a skvelé služby dnes a denne šetria prácu našim zákazníkom a pomáhajú im rozvíjať ich podnikanie. E-shop sa samozrejme volá Eobal.sk, ktoré na slovenskom trhu pôsobí od roku 2019 a zastrešuje ho naša pôvodom česká spoločnosť Servisbal Obaly z Dobrušky.

Obaly expedujeme lusknutím prsta,
do 24 hodín.

V praxi tak platí, že objednávky prijaté do 08:00 hodín expedujeme ten istý pracovný deň. Ak objednáte po 08:00 hodine, expedujeme objednaný tovar nasledujúci pracovný deň.

Nie sme iba obaloví obchodníci,
ale naozaj kvalitní výrobcovia.

Sami sa špecializujeme na obaly z vlnitej lepenky, dodávateľov ďalších výrobkov si starostlivo vyberáme. Zákazníkom tak môžeme okrem spoľahlivosti ponúknuť aj skvelé ceny.

.....  

Viac informácií o nás

Prečo zmeny?

Chceme sa neustále zlepšovať, preto sme sa niektorých z vás počas leta prostredníctvom veľkého zákazníckeho prieskumu pýtali, ako nás vnímate a ako ste spokojní s našimi službami. Výsledky nás potešili, spätná väzba bola väčšinou pozitívne. Prieskum však poukázal na iný problém: pre rad zákazníkov nie sme zapamätateľní. Mrzí nás to.

Najmä preto, že veríme, že oproti konkurencii máme v mnohých ohľadoch náskok. Preto sme sa rozhodli vyhrnúť rukávy a dať nášmu e-shopu novú vizuálnu podobu a naštartovať aj ďalšie zmeny.

E-shop sa mení - k lepšiemu ....

Eobal.sk totiž nemení iba svoje logo, chceme zmeniť celú svoju identitu a predovšetkým zážitok, ktorý si odnášate z nákupu.

Nová identita by pritom mala byť spoznať v dvoch rovinách. Primárne je nákup na e-shope - má byť jednoduchý a rýchly a prinášať užívateľovi obalov radosť z nákupu. Následne by ste si mali všimnúť aj kvality celku - od poradenstva, cez šírku produktov, komunikáciu, logistiku po aktuálne informácie z trhu atď. Skrátka pri každom stretnutí so značkou.

Zmeny budú postupné

Zahájili sme úpravy, ktoré nám budú trvať asi pol roka. Nakupovanie potom bude jednoduchšie, efektívne a intuitívne. Náš e-shop bude rozhodne mať čo ponúknuť malým aj veľkým odberateľom obalov. A návšteva by vás mala aj baviť.

Stále ale platí a bude platiť, že od nás máte "Obaly lusknutím prsta".