Posledná expedícia tovaru pred Vianocami a prevádzková doba medzi sviatkami

Vážení zákazníci,
v období od utorka 21.12.2021 do nedele 2.1.2022 bude spoločnosť uzavretá z dôvodov sviatkov, inventúr a celozávodnej dovolenky. V tomto termíne nás teda nezastihnete na emaile alebo telefóne. Objednávkam prijatým medzi sviatkami sa budeme venovať až v novom roku.

Posledná expedícia pred Vianocami

Posledná expedícia tovaru v tomto roku prebehne v pondelok 20.12.2021. Objednaný tovar, ktorý nestihneme expedovať do tohto termínu, budeme vychystávať až po novom roku od 3.1.2022 v závislosti od aktuálnej kapacity a skladovej dostupnosti. Aby sme všetky vaše zásielky vyexpedovali včas, plánujeme mimoriadnu smenu v sklade aj cez nadchádzajúci víkend.

Doručenie do Vianoc

Obaly skladom doručíme do Vianoc iba pri objednávkach prijatých do stredy 15.12.2021 do 10:00 hod.!

Z dôvodu veľkého množstva prijatých objednávok a oneskorenia doby dodania zásielok u prepravných spoločností sme boli nútení ukončiť príjem objednávok o pár dní skôr ako sme pôvodne plánovali. Pokiaľ chcete zvýšiť pravdepodobnosť, že vám tovar doručíme do Vianoc, objednajte teda čo najskôr. Skutočné doručenie tovaru sa bude odvíjať podľa aktuálneho vyťaženia dopravcov a výpadku ich zamestnancov v súvislosti s chorobou Covid. Doba doručenia sa môže predĺžiť až o 5 dní.


Ďakujeme za pochopenie.

Tím Eobal.sk

Dátum aktualizácie: 14.12.2021