Obaly lusknutím prsta - vitajte na Eobal.sk | Eobal.sk

ZĽAVY -35% na obaly šetrné k prírode. Akcia platí len do 10. júna.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Obaly lusknutím prsta - vitajte na Eobal.sk

Kapitán Lusk vypláva

Náš e-shop sa prezlieka do nového kabátu. Zmení sa veľa vecí, ale to dobré zostáva. Na Eobaloch sa teraz občas budete vídať s kapitánom Luskom, ktorý vás prevedie naším rozľahlým morom obalov.

Obalový e-shop s tradíciou

Do nepokojných vôd internetu sme vstúpili v roku 2003, teda v dobe počítačového praveku. Odvtedy uplynulo veľa vody, na našom e-shope ale všetko stále je tak, ako má byť. V súčasnosti obslúžime za rok cez 15000 zákazníkov a stále pri tom hľadáme spôsoby, ako sa zlepšovať. Obaly nás totiž bavia.

Na offline trhu s obalmi sa pohybujeme ešte oveľa dlhšie, viac ako 25 rokov. Našim skvelým zákazníkom sme za tie roky predstavili množstvo noviniek, ako napríklad Kartofix alebo Speedboxy. Kvalitné obaly a skvelé služby dnes a denne šetria prácu našim zákazníkom a pomáhajú im rozvíjať ich podnikanie.

Pokojným prístavom a zázemím Eobal.sk je naša česká spoločnosť Servisbal Obaly z Dobrušky.

Obaly expedujeme lusknutím prsta,
do 24 hodín.

V praxi tak platí, že objednávky prijaté do 10:00 hodín expedujeme ten istý pracovný deň. Ak objednáte po 10:00 hodine, expedujeme objednaný tovar nasledujúci pracovný deň.

Nie sme iba obaloví obchodníci,
ale naozaj kvalitní výrobcovia.

Sami sa špecializujeme na obaly z vlnitej lepenky, dodávateľov ďalších výrobkov si starostlivo vyberáme. Zákazníkom tak môžeme okrem spoľahlivosti ponúknuť aj skvelé ceny.

Prečo zmeny?

Chceme sa neustále zlepšovať, preto sme sa niektorých z vás počas leta prostredníctvom veľkého zákazníckeho prieskumu pýtali, ako nás vnímate a ako ste spokojní s našimi službami. Výsledky nás potešili, spätná väzba bola väčšinou pozitívne. Prieskum však poukázal na iný problém: pre rad zákazníkov nie sme zapamätateľní. Mrzí nás to.

Najmä preto, že veríme, že oproti konkurencii máme v mnohých ohľadoch náskok. Preto sme sa rozhodli vyhrnúť rukávy a dať nášmu e-shopu nový vizuálny štýl v podobe námorníckej tematiky a naštartovať aj ďalšie zmeny.

E-shop sa mení - k lepšiemu ....

Eobal.sk totiž nemení iba svoje logo, chceme zmeniť celú svoju identitu a predovšetkým zážitok, ktorý si odnášate z nákupu.

Nová identita by pritom mala byť spoznať v dvoch rovinách. Primárne je nákup na e-shope - má byť jednoduchý a rýchly a prinášať užívateľovi obalov radosť z nákupu. Následne by ste si mali všimnúť aj kvality celku - od poradenstva, cez šírku produktov, komunikáciu, logistiku po aktuálne informácie z trhu atď. Skrátka pri každom stretnutí so značkou a kapitánom Luskom.

Zmeny budú postupné

Zahájili sme úpravy, ktoré nám budú trvať asi pol roka. Nakupovanie potom bude jednoduchšie, efektívne a intuitívne. Náš e-shop bude rozhodne mať čo ponúknuť malým aj veľkým odberateľom obalov. A návšteva by vás mala aj baviť.

Stále ale platí a bude platiť, že od nás máte "Obaly lusknutím prsta".