Páska samolepiaca spevnená vláknami 25x50
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
3,09 €/ks
sleva
0%
od 18 ks
2,93 €/ks
sleva
5%
od 36 ks
2,78 €/ks
sleva
10%
od 54 ks
2,63 €/ks
sleva
15%
od 72 ks
2,47 €/ks
sleva
20%
2,47 €
bez DPH
Do 21 dní skladom.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca spevnená vláknami 25x50
- polypropylénová lepiaca páska vystužená sklenými vláknami
- veľmi odolná proti roztrhnutiu
- pevná v šmyku, odolná proti oteru
- vhodná na spevnenie aj veľmi ťažkých obalov
- často sa používa na zalepenie obalov s nebezpečným tovarom
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 25 mm |
| návin | 50 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | hotmelt |
| farba | transparentná |
| vyhotovenie | pozdĺžne vlákna |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| colná nomenklatúra | 39191080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Spevnená páska so sklenenými vláknami je veľmi odolná voči roztrhnutiu a ďalším typom poškodenia. Je vhodná na lepenie ťažkých obalov a zásielok s nebezpečným nákladom.