SLADKÝ DARČEK k nákupu nad 200 €. Akcia platí len do 4. decembra!zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Patríme do Packsynergy. Ťaží z toho predovšetkým naši zákazníci

Packsynergy združuje progresívnych obalových výrobcov a dodávateľov z celej Európy. Spolupráca sa neustále rozvíja, našim zákazníkom tak môžeme prinášať novinky a trendy z európskeho obalového trhu za skvelé ceny.

 

Fakty a čísla o Packsynergy

Sieť Packsynergy neustále rastie, v súčasnosti združuje 20 progresívnych firiem z celej Európy. Vďaka silnej prítomnosti na 19 európskych trhoch využívame aj my, ako partneri Packsynergy príležitosti naprieč štátnymi hranicami a aktívne ťažíme zo vzájomnej výmeny know-how.

Výhody Packsynergy pre Vás

Naozajstná kvalita za prijateľné ceny. Packsynergy poskytuje výhodné nákupné ceny od jednotlivých členov navzájom. Vďaka tomu môžeme ponúkať produkty (napr. lepiace pásky alebo stretch fólie) z vyspelých európskych trhov za prijateľné ceny.

Európske obalové novinky z "prvej ruky". S našimi partnermi v Packsynergy navzájom zdieľame svoje inovácie i know-how. Preto môžeme aj my ponúkať svojim zákazníkom najnovšie obalová riešenia a zdieľať obalové trendy.

Zdieľané sklady - istota skladovej dostupnosti. Členovia asociácie zdieľa čiastočne svoje sklady. Vďaka tomu sú oproti konkurencii schopní pružnejšie dodávať tovar aj v prípade neočakávaných výpadkov sortimentu.

Výber z produktov dodávaných v rámci Packsynergy: