Plastové PET viazacie pásky
Veľmi odolná a pevná plastová viazacia páska PET sa používa na pripevňovanie produktov k palete a ich zväzkovanie. Je vhodná aj pre veľmi ťažké zásielky. Plastové PET viazacie pásky sa spájajú zvarením alebo sponami.
- plastová náhrada oceľovej pásky
- veľmi odolná a tuhá
- udržuje rovnomerné napätie po celý čas prepravy
- ideálne pre náročné prevádzky
- bezpečná manipulácia a aplikácia
- odolná proti UV žiareniu a teplotným zmenám
- v kombinácii s ochrannými prvkami (papierové hrany a plastové rohy) nepoškodzuje výrobky a obaly
Vlastnosti produktu
Materiál: PET
Farba: Zelená
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
101,18 €
97,13 €
95,11 €
93,09 €
91,06 €
VP PET 12 70 25
- možnosť viazať pomocou spôn alebo zvarom
- veľmi odolná a extrémne tuhá
- udržuje stále napätie - dokonalé zabezpečenie paletovej jednotky
- ideálne pre náročné prevádzky
- bezpečná manipulácia a aplikácia
- absorbuje otrasy počas manipulácie
- odolná proti UV žiareniu a teplotným zmenám
- je plne recyklovateľná
- v kombinácii s ochrannými prvkami (papierové hrany a plastové rohy) nepoškodzuje výrobky a obaly
| šírka | 12 mm |
| návin | 2500 m |
| materiál | PET |
| farba | zelená |
| hrúbka materiálu | 0,7 mm |
| pevnosť v ťahu | 3,5 kN |
| používaná spona | VS PES 13, spoj svárem |
| priemer dutinky | 406 mm |
| colná nomenklatúra | 39219090 |
81,70 €
78,43 €
76,80 €
75,16 €
69,44 €
VP PET 16 80 12
- možnosť viazať pomocou spôn alebo zvarom
- veľmi odolná a extrémne tuhá
- udržuje stále napätie - dokonalé zabezpečenie paletovej jednotky
- ideálne pre náročné prevádzky
- bezpečná manipulácia a aplikácia
- absorbuje otrasy počas manipulácie
- odolná proti UV žiareniu a teplotným zmenám
- je plne recyklovateľná
- v kombinácii s ochrannými prvkami (papierové hrany a plastové rohy) nepoškodzuje výrobky a obaly
| šírka | 16 mm |
| návin | 1200 m |
| materiál | PET |
| farba | zelená |
| hrúbka materiálu | 0,8 mm |
| pevnosť v ťahu | 5 kN |
| používaná spona | VS PES 16, spoj svárem |
| priemer dutinky | 406 mm |
| colná nomenklatúra | 39219090 |