Plechová spona
Oceľové spony sa používajú na vytvorenie pevného a nerozoberateľného spojenia viazacích pások, ktorými sa zabezpečuje tovar na paletách proti nechcenému pohybu pri preprave. Spony sú vhodné na spájanie najmä PP alebo PET páskou. Samotné spájanie nastáva prelisovaním spony k viazacej páske, na čo sa využívajú páskovače (napínače).
- vyhotovenie s vrúbkami zaistí väčšiu pevnosť spoja
- pozor pri manipulácii, spona môže mať z výroby ostré hrany!
| šírka | 9 mm |
| dĺžka spony | 28 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 9-10, páskovačka XL 9 |
| typ | s vrúbkami |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
Viazacia oceľová (plechová) spona PP-10 sa používa s PP páskou šírky 10 (9) mm.
Spona je určená pre páskovač PP-10.
Balenie = 3 500 ks
| šírka | 10 mm |
| dĺžka spony | 24 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 10, páskovačka PP10 |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 3500 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
Viazacia oceľová (plechová) spona PP-12 sa používa s PP páskou šírky 12 (11) mm.
Spona je určená pre páskovač PP-12.
Balenie = 2 500 ks
| šírka | 12 mm |
| dĺžka spony | 25 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 12, páskovačka PP12 |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 2500 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
| šírka | 13 mm |
| dĺžka | 25-27 mm |
| dĺžka spony | 28 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 12, páskovačka XL13 |
| typ | s vrúbkami |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
| šírka | 16 mm |
| dĺžka spony | 28 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 16, páskovačka XL16 |
| typ | s vrúbkami |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |