S novou sezónou prichádza ďalšie znižovanie cien obalov!zobraziť menej ZISTIŤ VIAC
zobraziť viac ZISTIŤ VIACAko na výplňový materiál do krabíc
Výplňový materiál do krabíc potrebuje takmer každý, kto rozosiela tovar svojim zákazníkom v kartónových krabiciach. V obale väčšinou zostane voľné miesto, ktoré keď sa nevyplní, výrazne zvyšuje riziko poškodenia tovaru. Výplň v krabici funguje aj ako „vankúš“, ktorý tlmí nárazy a chvenie počas prepravy.
Jednoduché stroje na výrobu výplní pre každého
Stroje na výrobu výplní sa jednoznačne oplatia „malým aj veľkým" odosielateľom zásielok. Ak máte pocit, že Vás alebo Vašich zamestnancov balenie príliš zdržuje, zvážte vyskúšanie stroja.
Prečo sa stroje oplatia:
- veľmi jednoduché ovládanie zvládne každý
- oveľa rýchlejšie balenie než s bublinkou alebo telieskami
- celková úspora za balenie
- minimálne skladovacie nároky
- vyskúšanie a zaškolenie zdarma
- možnosť prenájmu stroja – nie je potrebná veľká investícia
Ponúkame niekoľko baliacich systémov využívajúcich stroje na výrobu výplní

Papierové výplne FillPak
Systém Fill Pak: strojovo krčený papier vyplní voľný priestor v krabici a tým zabezpečí balené produkty. Efektívny výplňový materiál pre ľahšie produkty.
Vzduchové vankúšiky vyrábané na stroji Minipakr
Vankúšiky plnené vzduchom sa vkladajú do obalu, kde chránia produkty. Vyrába sa na jednoduchom kompaktnom stroji priamo na baliacom pracovisku


Papierové výplne PadPak
Stroje a spotrebný materiál na výrobu fixácie PadPak. Hutná papierová fixácia (výplňový materiál) vhodná na balenie stredne až veľmi ťažkých produktov. Vytvára deformačné zóny, chráni pred nárazmi a otrasmi, fixuje v potrebnej polohe.
Stroj na výrobu kartónovej vlny Kartofix z použitej lepenky
Stroj na výrobu vlastnej kartónovej striže Kartofix z použitej alebo nepotrebnej lepenky. Nutné mať zaistené jej stály zdroj. Ekologicky veľmi priaznivé riešenie.

Kontaktujte nášho špecialistu
Neváhajte nás kontaktovať s dopytom, žiadosťou o vyskúšanie technológií alebo otázkami.
Lukáš Růžička
Servisný technik a špecialista na stroje na výrobu výplní do obalov
e-mail: automatizace@servisbal.cz
tel.: +420 499 979 797
Mobil: +420 731 464 534
Po-Pi | 7:00-15:00