Archivačné krabice pre firmy aj domácnosti | Eobal.sk

Horúce zľavy až -39% na obaly platia do 24. júna alebo do vypredania zásob.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Archivačné krabice pre firmy aj domácnosti

Archivačné a úložné krabice - ide to úhľadne a prakticky zároveň

Niekedy by ste najradšej všetky tie lajstra a zbytočnosti vyhodili z okna. Lenže bohužiaľ to nejde. Či už ste súkromný podnikateľ, veľká firma alebo si len potrebujete upratať v byte, niektoré doklady, dokumenty, cennosti, hračky, suveníry alebo len čačky ku ktorým máte vzťah, jednoducho musíte uložiť alebo archivovať. V mnohých prípadoch to ukladá dokonca aj zákon.

Bude to drina, všetko uložiť a navyše tak, aby ste to napríklad za dva roky zase pohodlne našli. Ale nezúfajte. U nás na Eobal.sk ponúkame množstvo krabíc, ktoré vám prácu veľmi uľahčia a sprehľadnia.

Archivačná a úložná krabica Smajlík - pevná a solídna krabica, ktorá veľmi vydrží. Vďaka úchytom sa s ňou ľahko manipuluje. Rozmerovo je prispôsobená archivačným boxom veľkosti A4, do jednej krabice Smajlík sa ich zmestí päť. Boxy sa hodia na archiváciu účtovníctva, zmestia sa do nich aj celé šanóny. Archivačný box spoločne s krabicou tvorí jednodruhový obal, takže sa veľmi ľahko recyklujú ako bežný papier.

Na Eobal.sk ale ponúkame krabíc vhodných na archiváciu oveľa viac. Rozhodne neoľutujete, pokiaľ ako úložnú použijete našu sťahovaciu krabicu, jedná sa o naše najodolnejšie kartóny, takže ak potrebujete uložené archiválie alebo predmety často prenášať, sú pre vás ideálne. Dosahujú totiž nosnosť podľa typu 30 alebo 50 kg.

Klasická archivačná krabica sa hodí na dlhodobé uloženie predovšetkým formátov A3 a A4. Z jedného kusu vlnitej lepenky si zložíte praktický obal aj s vekom. A pokiaľ pre ukladanie hľadáte pekný biely kartón využite naše krabice s vekom, ktoré ponúkame v niekoľkých veľkostiach a výškach na formáty A3 a A4.

Všetky spomínané krabice sú vyrobené z kvalitnej vlnitej lepenky a nepotrebujú pre svoje zloženie použitie lepiacej pásky.
 

Krabice opísané v článku:

 • Krabica na sťahovanie 560x293x330 3VVL

  ZĽAVA až -20%
  Ekologický obal
  od 2,75 €
  od 3,30 €
  Skladom
  1 variant
 • Archivačný box A4 320x260x75 3VVL uzatvárateľný

  ZĽAVA až -15%
  Ekologický obal
  od 0,39 €
  od 0,47 €
  Skladom
  1 variant
 • Archivačná a úložná krabica 390x322x297 Smajlík

  ZĽAVA až -20%
  Ekologický obal
  od 1,04 €
  od 1,25 €
  Skladom
  1 variant