Celofánová fólia
Priehľadné celofánové fólie sa môžu používať napríklad na zabalenie darčekových košov alebo kvetín. Fólie sú rovnako ako naše celofánové vrecká vyrobené zo syntetického priehľadného celofánu z polypropylénu, ktorý je často označovaný ako tatrafán. Ten na rozdiel od pravého celofánu odoláva vlhkosti, je možné zvárať ho a ľahšie sa recykluje. Celofánové fólie ponúkame v narezaných hárkoch po 100 ks.
- Dokonale priehľadná
- Vysoký lesk
- Vodovzdornosť
Vlastnosti produktu
Materiál: Tatrafán
Hrúbka materiálu: 30 µm
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
18,76 €
17,83 €
16,89 €
FTX 75 100 30
Priehľadná celofánová fólia v narezaných hárkoch po 100 ks.
- dokonale priehľadná
- vysoký lesk
- vodeodolná
- vhodná na zváranie
| výška | 750 mm |
| šírka | 1000 mm |
| materiál | tatrafán |
| hrúbka materiálu | 30 µm |
| počet ks v balení | 100 |
| colná nomenklatúra | 39232990 |
28,01 €
26,61 €
25,21 €
FTX 90 120 30
Priehľadná celofánová fólia v narezaných hárkoch po 100 ks.
- dokonale priehľadná
- vysoký lesk
- vodeodolná
- vhodná na zváranie
| výška | 900 mm |
| šírka | 1200 mm |
| materiál | tatrafán |
| hrúbka materiálu | 30 µm |
| počet ks v balení | 100 |
| colná nomenklatúra | 39232990 |