Etikety hárok A4 - matné
Univerzálne samolepiace etikety pre kanceláriu, e-shop a sklad.
Tieto biele samolepiace etikety na hárku A4 sú ideálnou voľbou na každodenné použitie - od kancelárskej administratívy cez balenie balíkov až po skladové značenie. Materiál LASER NXT+FSC ponúka vysokú belosť, ostrú tlač a spoľahlivú funkčnosť v laserových aj atramentových tlačiarňach. Vďaka permanentnému lepidlu RPA2 etiketa dobre priľne na kartón, plast a iné bežné povrchy.
Etikety oceníte pri:
- tlači adresných štítkov na zásielky,
- označovaní zakladačov, políc alebo regálov,
- označovaní produktov v sklade alebo e-shope.
Univerzálne samolepiace etikety pre kanceláriu, e-shop a sklad.
Tieto biele samolepiace etikety na hárku A4 sú ideálnou voľbou na každodenné použitie - od kancelárskej administratívy cez balenie balíkov až po skladové značenie. Materiál LASER NXT+FSC ponúka vysokú belosť, ostrú tlač a spoľahlivú funkčnosť v laserových aj atramentových tlačiarňach. Vďaka permanentnému lepidlu RPA2 etiketa dobre priľne na kartón, plast a iné bežné povrchy.
Etikety oceníte pri:
- tlači adresných štítkov na zásielky,
- označovaní zakladačov, políc alebo regálov,
- označovaní produktov v sklade alebo e-shope.
| šírka | 210 mm |
| výška | 297 mm |
| materiál | papier |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| vyhotovenie | matné |
| počet ks v balení | 100 |
| veľkosť štítku | A4 -210x297 mm |
| špecifikácia | 1 ks na A4 |
| colná nomenklatúra | 48219010 |
Univerzálne samolepiace etikety pre kanceláriu, e-shop a sklad.
Tieto biele samolepiace etikety na hárku A4 sú ideálnou voľbou na každodenné použitie - od kancelárskej administratívy cez balenie balíkov až po skladové značenie. Materiál LASER NXT+FSC ponúka vysokú belosť, ostrú tlač a spoľahlivú funkčnosť v laserových aj atramentových tlačiarňach. Vďaka permanentnému lepidlu RPA2 etiketa dobre priľne na kartón, plast a iné bežné povrchy.
Etikety oceníte pri:
- tlači adresných štítkov na zásielky,
- označovaní zakladačov, políc alebo regálov,
- označovaní produktov v sklade alebo e-shope.
| šírka | 210 mm |
| výška | 297 mm |
| materiál | papier |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| vyhotovenie | matné |
| počet ks v balení | 100 |
| veľkosť štítku | A5 - 210x148,5 mm |
| špecifikácia | 2 ks na A4 |
| colná nomenklatúra | 48114190 |
Univerzálne samolepiace etikety pre kanceláriu, e-shop a sklad.
Tieto biele samolepiace etikety na hárku A4 sú ideálnou voľbou na každodenné použitie - od kancelárskej administratívy cez balenie balíkov až po skladové značenie. Materiál LASER NXT+FSC ponúka vysokú belosť, ostrú tlač a spoľahlivú funkčnosť v laserových aj atramentových tlačiarňach. Vďaka permanentnému lepidlu RPA2 etiketa dobre priľne na kartón, plast a iné bežné povrchy.
Etikety oceníte pri:
- tlači adresných štítkov na zásielky,
- označovaní zakladačov, políc alebo regálov,
- označovaní produktov v sklade alebo e-shope.
| šírka | 210 mm |
| výška | 297 mm |
| materiál | papier |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| vyhotovenie | matné |
| počet ks v balení | 100 |
| veľkosť štítku | A6 - 105x148,5 mm |
| špecifikácia | 4 ks na A4 |
| colná nomenklatúra | 48219010 |
Univerzálne samolepiace etikety pre kanceláriu, e-shop a sklad.
Tieto biele samolepiace etikety na hárku A4 sú ideálnou voľbou na každodenné použitie - od kancelárskej administratívy cez balenie balíkov až po skladové značenie. Materiál LASER NXT+FSC ponúka vysokú belosť, ostrú tlač a spoľahlivú funkčnosť v laserových aj atramentových tlačiarňach. Vďaka permanentnému lepidlu RPA2 etiketa dobre priľne na kartón, plast a iné bežné povrchy.
Etikety oceníte pri:
- tlači adresných štítkov na zásielky,
- označovaní zakladačov, políc alebo regálov,
- označovaní produktov v sklade alebo e-shope.
| šírka | 210 mm |
| výška | 297 mm |
| materiál | papier |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| vyhotovenie | matné |
| počet ks v balení | 100 |
| veľkosť štítku | A7 - 105x74 mm |
| špecifikácia | 8 ks na A4 |
| colná nomenklatúra | 48219010 |