EURO prepravka
Euro prepravky sú skvelým riešením pre logistické a skladovacie potreby. Sú vyrobené z vysokokvalitného PP kopolyméru a ponúkajú výnimočnú odolnosť a robustnosť. Euro prepravky sú dokonale stohovateľné, čo umožňuje efektívne využitie priestoru počas skladovania a prepravy.
- Optimalizované pre automatizovanú logistiku: ideálne pre moderné skladové a logistické systémy.
- Vyrobené z PP kopolyméru: Zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
- Dokonale stohovateľné: Efektívne využitie priestoru pri skladovaní a preprave.
Vlastnosti produktu
Materiál: Polypropylen (PP)
Farba: Sivá
Produkt nájdete v kategóriách:
7,39 €
EP 43 170 sed
Vonkajší rozmer: 400x300x170 mm
Vnútorný rozmer: 370x270x165 mm
- Dokonale stohovateľné: Efektívne využitie priestoru pri skladovaní a preprave.
- Optimalizované pre automatizovanú logistiku: ideálne pre moderné skladové a logistické systémy.
- Vyrobené z PP kopolyméru: Zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | sivá |
| hmotnosť | 965 g |
| nosnosť | max. 15 kg |
| množstvo na palete | 112 ks |
| objem | 16 l |
| colná nomenklatúra | 39231090 |
10,12 €
EP 43 270 sed
Vonkajší rozmer: 400x300x270 mm
Vnútorný rozmer: 370x270x265 mm
- Dokonale stohovateľné: Efektívne využitie priestoru pri skladovaní a preprave.
- Optimalizované pre automatizovanú logistiku: ideálne pre moderné skladové a logistické systémy.
- Vyrobené z PP kopolyméru: Zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | sivá |
| hmotnosť | 1420 g |
| nosnosť | max. 15 kg |
| množstvo na palete | 64 ks |
| objem | 26 l |
| colná nomenklatúra | 39231090 |
11,52 €
EP 64 170 sed
Vonkajší rozmer: 600x400x170 mm
Vnútorný rozmer: 570x370x165 mm
- Dokonale stohovateľné: Efektívne využitie priestoru pri skladovaní a preprave.
- Optimalizované pre automatizovanú logistiku: ideálne pre moderné skladové a logistické systémy.
- Vyrobené z PP kopolyméru: Zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | sivá |
| hmotnosť | 1530 g |
| nosnosť | max. 20 kg |
| množstvo na palete | 56 ks |
| objem | 34 l |
| colná nomenklatúra | 39231090 |
15,41 €
EP 64 270 sed
Vonkajší rozmer: 600x400x270 mm
Vnútorný rozmer: 570x370x265 mm
- Dokonale stohovateľné: Efektívne využitie priestoru pri skladovaní a preprave.
- Optimalizované pre automatizovanú logistiku: ideálne pre moderné skladové a logistické systémy.
- Vyrobené z PP kopolyméru: Zabezpečujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť.
| materiál | polypropylen (PP) |
| farba | sivá |
| hmotnosť | 2150 g |
| nosnosť | max. 20 kg |
| množstvo na palete | 32 ks |
| objem | 55 l |
| colná nomenklatúra | 39231090 |