Kartónová paleta
Prepravné palety z nasávanej kartonáže sú ideálne na jednorazové použitie. Dostatočná pevnosť, nízka hmotnosť a dobrá stohovateľnosť predurčujú tieto výrobky na jednorazové použitie bez nutnosti zaoberať sa nákladnou logistikou. S výhodou sa uplatňujú u výrobcov objemných a ľahkých výrobkov, v internetových obchodoch, zásielkovej službe a v logistike. Recyklácia je obdobná ako v prípade odpadového papiera.
Výhody palety z nasávanej kartonáže:
- nízka cena
- dobrá stohovateľnosť (úspora miesta v sklade a pri preprave)
- nízka hmotnosť (formát EURO palety cca 3,5 kg)
- hydrofóbna úprava zaisťuje odolnosť proti vlhkosti
- klátiky je možné objednať vo vodovzdornom vyhotovení
- bez škodcov (palety prechádzajú tepelným ošetrením)
- vhodné na leteckú prepravu
- vhodné na jednorazové použitie
Prepravné palety z nasávanej kartonáže sú ideálne na jednorazové použitie. Dostatočná pevnosť, nízka hmotnosť a dobrá stohovateľnosť predurčujú tieto výrobky na jednorazové použitie bez nutnosti zaoberať sa nákladnou logistikou. S výhodou sa uplatňujú u výrobcov objemných a ľahkých výrobkov, v internetových obchodoch, zásielkovej službe a v logistike. Recyklácia je obdobná ako v prípade odpadového papiera.
Výhody palety z nasávanej kartonáže:
- Nízka cena
- Dobrá stohovateľnosť (úspora miesta v sklade a pri preprave)
- Nízka hmotnosť (formát EURO palety cca 3,5 kg)
- Hydrofóbna úprava zaisťuje odolnosť proti vlhkosti
- Bez škodcov (palety prechádzajú tepelným ošetrením)
- Vhodné na leteckú prepravu
- Vhodné na jednorazové použitie
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papier) |
| hmotnosť | 1,1 kg |
| množstvo na palete | 140 ks |
| max. plošné zaťaženie | 200 kg |
| ekologické | áno |
| rozmery | 1/4 EUR paleta (600x400 mm) |
| colná nomenklatúra | 48237090 |
Prepravné palety z nasávanej kartonáže sú ideálne na jednorazové použitie. Dostatočná pevnosť, nízka hmotnosť a dobrá stohovateľnosť predurčujú tieto výrobky na jednorazové použitie bez nutnosti zaoberať sa nákladnou logistikou. S výhodou sa uplatňujú u výrobcov objemných a ľahkých výrobkov, v internetových obchodoch, zásielkovej službe a v logistike. Recyklácia je obdobná ako v prípade odpadového papiera.
Výhody palety z nasávanej kartonáže:
- Nízka cena
- Dobrá stohovateľnosť (úspora miesta v sklade a pri preprave)
- Nízka hmotnosť (formát EURO palety cca 3,5 kg)
- Hydrofóbna úprava zaisťuje odolnosť proti vlhkosti
- Bez škodcov (palety prechádzajú tepelným ošetrením)
- Vhodné na leteckú prepravu
- Vhodné na jednorazové použitie
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papier) |
| stohovateľnosť | výška stohu cca 16ks /1m |
| hmotnosť | 1,8 - 2,4 kg |
| množstvo na palete | 60 ks |
| teplotná odolnosť | -20 až +80 °C |
| max. plošné zaťaženie | 250 kg |
| ekologické | áno |
| rozmery | 1/2 EUR paleta (800x600 mm) |
| colná nomenklatúra | 48237090 |
Prepravné palety z nasávanej kartonáže sú ideálne na jednorazové použitie. Dostatočná pevnosť, nízka hmotnosť a dobrá stohovateľnosť predurčujú tieto výrobky na jednorazové použitie bez nutnosti zaoberať sa nákladnou logistikou. S výhodou sa uplatňujú u výrobcov objemných a ľahkých výrobkov, v internetových obchodoch, zásielkovej službe a v logistike. Recyklácia je obdobná ako v prípade odpadového papiera.
Výhody palety z nasávanej kartonáže:
- Nízka cena
- Dobrá stohovateľnosť (úspora miesta v sklade a pri preprave)
- Nízka hmotnosť (formát EURO palety cca 3,5 kg)
- Hydrofóbna úprava zaisťuje odolnosť proti vlhkosti
- Bez škodcov (palety prechádzajú tepelným ošetrením)
- Vhodné na leteckú prepravu
- Vhodné na jednorazové použitie
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papier) |
| stohovateľnosť | cca 16 ks/1m |
| hmotnosť | 3,1 - 3,6 kg |
| množstvo na palete | 30 ks |
| teplotná odolnosť | -20 až +80 °C |
| max. plošné zaťaženie | 250 kg |
| ekologické | áno |
| rozmery | EUR paleta (1200x800 mm) |
| colná nomenklatúra | 48237090 |