Kartónový tubus PREMIUM
Zásielkový tubus z vlnitej lepenky sa používa na prepravu a archiváciu tovaru valcovitého tvaru. Môžete doň uložiť najmä tlačoviny (plagáty, technické výkresy, certifikáty a i.) alebo predmety, ako sú rúrky, dáždniky a pod. O bezpečné uloženie vašej zásielky nemusíte mať strach vďaka použitému kvalitnému materiálu z päťvrstvovej vlnitej lepenky. Zásielkový tubus dodávame v plochom rozloženom stave.
Výhody:
- veľmi odolný zásielkový obal z päťvrstvovej vlnitej lepenky
- extra rýchle a jednoduché zloženie
- lichobežníkový tvar podstavy hranola zabraňuje nechcenému posunu a uľahčuje skladovanie (oproti valcovým tubusom)
- stohovateľný obal -> vhodný na archiváciu
- samolepiaci uzáver na bezpečné uzavretie
- dodávané v plochom stave, čo šetrí skladové priestory
Zásielkový tubus z vlnitej lepenky sa používa na prepravu a archiváciu tovaru valcovitého tvaru. Môžete doň uložiť najmä tlačoviny formátu A2 (plagáty, technické výkresy, certifikáty a i.) alebo predmety ako sú rúrky, dáždniky a pod. O bezpečné uloženie vašej zásielky nemusíte mať strach vďaka použitému kvalitnému materiálu z päťvrstvovej vlnitej lepenky. Zásielkový tubus dodávame v plochom rozloženom stave.
Výhody:
- vysoko odolný zásielkový obal z päťvrstvovej vlnitej lepenky
- extra rýchle a jednoduché zloženie
- lichobežníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechcenému posunu a uľahčuje skladovanie (oproti valcovým tubusom)
- stohovateľný obal -> vhodný na archiváciu
- samolepiaci uzáver na bezpečné uzatvorenie
- dodávané v plochom stave, čo šetrí skladové priestory
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A2 |
| farba | hnedá |
| potlač | áno, viď obrázok |
| hmotnosť | 125 g |
| vyhotovenie | hranol s lichobežníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnosť balenia | 2,48 kg |
| balenie | 20 ks |
| vnútorný priemer | 75 mm |
| množstvo na palete | 2160 ks |
| rozmery balenia | 710x385x45 |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
Zásielkový tubus z vlnitej lepenky sa používa na prepravu a archiváciu tovaru valcovitého tvaru. Môžete doň uložiť najmä tlačoviny formátu A1 (plagáty, technické výkresy, certifikáty a i.) alebo predmety ako sú rúrky, dáždniky a pod. O bezpečné uloženie vašej zásielky nemusíte mať strach vďaka použitému kvalitnému materiálu z päťvrstvovej vlnitej lepenky. Zásielkový tubus dodávame v plochom rozloženom stave.
Výhody:
- vysoko odolný zásielkový obal z päťvrstvovej vlnitej lepenky
- extra rýchle a jednoduché zloženie
- lichobežníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechcenému posunu a uľahčuje skladovanie (oproti valcovým tubusom)
- stohovateľný obal -> vhodný na archiváciu
- samolepiaci uzáver na bezpečné uzatvorenie
- dodávané v plochom stave, čo šetrí skladové priestory
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A1 |
| farba | hnedá |
| potlač | áno, viď obrázok |
| hmotnosť | 168 g |
| vyhotovenie | hranol s lichobežníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnosť balenia | 3,38 kg |
| balenie | 20 ks |
| vnútorný priemer | 75 mm |
| množstvo na palete | 2160 ks |
| rozmery balenia | 890x400x55 |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
Zásielkový tubus z vlnitej lepenky sa používa na prepravu a archiváciu tovaru valcovitého tvaru. Môžete doň uložiť najmä tlačoviny formátu A0 (plagáty, technické výkresy, certifikáty a i.) alebo predmety ako sú rúrky, dáždniky a pod. O bezpečné uloženie vašej zásielky nemusíte mať strach vďaka použitému kvalitnému materiálu z päťvrstvovej vlnitej lepenky. Zásielkový tubus dodávame v plochom rozloženom stave.
Výhody:
- vysoko odolný zásielkový obal z päťvrstvovej vlnitej lepenky
- extra rýchle a jednoduché zloženie
- lichobežníkový tvar podstavy hranolu zabraňuje nechcenému posunu a uľahčuje skladovanie (oproti valcovým tubusom)
- stohovateľný obal -> vhodný na archiváciu
- samolepiaci uzáver na bezpečné uzatvorenie
- dodávané v plochom stave, čo šetrí skladové priestory
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| formát | A0 |
| farba | hnedá |
| potlač | áno, viď obrázok |
| hmotnosť | 218 g |
| vyhotovenie | hranol s lichobežníkovou podstavou |
| typ | hranatý |
| hmotnosť balenia | 4,57 kg |
| balenie | 20 ks |
| vnútorný priemer | 75 mm |
| množstvo na palete | 1560 ks |
| rozmery balenia | 1145x390x50 |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |