Kartónový tubus zásielkový skladací
- jednoduché a rýchle zloženie
- ľahko stohovateľné
- veľký vnútorný priemer oproti klasickým okrúhlym tubusom
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL
Farba: Hnedá
Potlač: Bez tlače
Produkt nájdete v kategóriách:
0,62 €
0,59 €
0,54 €
0,51 €
0,49 €
+1100 ks
KKT 3 10
Vonkajší rozmer: 90x90x390 mm
Vnútorný rozmer: 85x85x370 mm
Kartónový tubus
- jednoduché zloženie
- ľahko stohovateľné
- kvalitná konštrukcia a pevný materiál
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0427 |
| objem obalu | 2,82 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 103 g |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 85 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
0,59 €
0,57 €
0,52 €
0,49 €
0,47 €
+1000 ks
KKT 3 09
Vonkajší rozmer: 90x90x565 mm
Vnútorný rozmer: 85x85x545 mm
Kartónový tubus
- jednoduché zloženie
- ľahko stohovateľné
- kvalitná konštrukcia a pevný materiál
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0427 |
| objem obalu | 4,08 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 180 g |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 85 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
0,65 €
0,62 €
0,57 €
0,54 €
0,52 €
+1000 ks
KKT 3 05
Vonkajší rozmer: 100x100x500 mm
Vnútorný rozmer: 96x86x488 mm
Kartónový tubus
- jednoduché zloženie
- ľahko stohovateľné
- veľký vnútorný priemer oproti klasickým okrúhlym tubusom
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0426 |
| objem obalu | 3,87 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 165 g |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 86 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
0,86 €
0,82 €
0,75 €
0,71 €
0,69 €
+500 ks
KKT 3 04
Vonkajší rozmer: 100x100x800 mm
Vnútorný rozmer: 96x86x793 mm
Kartónový tubus
- jednoduché zloženie
- ľahko stohovateľné
- veľký vnútorný priemer oproti klasickým okrúhlym tubusom
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0426 |
| objem obalu | 6,55 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 0,19 kg |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 86 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
1,03 €
0,99 €
0,90 €
0,85 €
0,82 €
+500 ks
KKT 3 06
Vonkajší rozmer: 100x100x1000 mm
Vnútorný rozmer: 96x86x988 mm
Kartónový tubus
- jednoduché zloženie
- ľahko stohovateľné
- veľký vnútorný priemer oproti klasickým okrúhlym tubusom
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0426 |
| objem obalu | 9,11 l |
| potlač | bez tlače |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 86 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |