Kartónový tubus zásielkový rýchlouzatvárací
Kartónový tubus so zabudovanou lepiacou a odtrhávacou páskou je vhodný na zasielanie plagátov, fotografií, bannerov, kalendárov a ďalších podlhovastých produktov.
- maximálna stabilita vďaka priečnej chlopni
- konštrukcia z kvalitnej 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitívne skladanie – úspora času
- bezpečné a rýchle uzavretie vďaka samolepiacemu uzáveru
- ľahké otváranie vďaka odtrhávacej páske (umiestnená iba na jednej strane tubusu)
- 100 % recyklovateľnosť
- dodávané v plochom stave
Vlastnosti produktu
Druh lepenky: 3VVL
S lepiacou páskou: áno
S odtrhávacou páskou: áno
Produkt nájdete v kategóriách:
0,91 €
0,88 €
0,80 €
0,76 €
KKT 3 2LP
Vonkajší rozmer: 105x105x515 mm
Vnútorný rozmer: 100x100x500 mm
Kartónový tubus so zabudovanou lepiacou a odtrhávacou páskou je vhodný na zasielanie plagátov, fotografií, bannerov, kalendárov a ďalších podlhovastých produktov.
- maximálna stabilita vďaka priečnej chlopni
- konštrukcia z kvalitnej 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitívne skladanie – úspora času
- bezpečné a rýchle uzavretie vďaka samolepiacemu uzáveru
- ľahké otváranie vďaka odtrhávacej páske (umiestnená iba na jednej strane tubusu)
- 100 % recyklovateľnosť
- dodávané v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 5 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,14 kg |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 100 mm |
| množstvo na palete | 1300 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
1,20 €
1,15 €
1,05 €
0,99 €
KKT 3 8LP
Vonkajší rozmer: 105x105x1015 mm
Vnútorný rozmer: 100x100x1000 mm
Kartónový tubus so zabudovanou lepiacou a odtrhávacou páskou je vhodný na zasielanie plagátov, fotografií, bannerov, kalendárov a ďalších podlhovastých produktov.
- maximálna stabilita vďaka priečnej chlopni
- konštrukcia z kvalitnej 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitívne skladanie – úspora času
- bezpečné a rýchle uzavretie vďaka samolepiacemu uzáveru
- ľahké otváranie vďaka odtrhávacej páske (umiestnená iba na jednej strane tubusu)
- 100 % recyklovateľnosť
- dodávané v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 10 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,23 kg |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 100 mm |
| množstvo na palete | 840 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |