Zásielkový tubus 105x105x1015 3VVL rýchlouzatvárací
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
1,20 €/ks
sleva
0%
od 50 ks
1,15 €/ks
sleva
4%
od 100 ks
1,05 €/ks
sleva
12%
od 200 ks
0,99 €/ks
sleva
17%
0,99 €
bez DPH
Skladom 1 340
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Zásielkový tubus 105x105x1015 3VVL rýchlouzatvárací
Kartónový tubus so zabudovanou lepiacou a odtrhávacou páskou je vhodný na zasielanie plagátov, fotografií, bannerov, kalendárov a ďalších podlhovastých produktov.
- maximálna stabilita vďaka priečnej chlopni
- konštrukcia z kvalitnej 3VVL lepenky
- jednoduché a intuitívne skladanie – úspora času
- bezpečné a rýchle uzavretie vďaka samolepiacemu uzáveru
- ľahké otváranie vďaka odtrhávacej páske (umiestnená iba na jednej strane tubusu)
- 100 % recyklovateľnosť
- dodávané v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 105x105x1015 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 100x100x1000 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 10 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,23 kg |
| vyhotovenie | hranol se čtvercovou podstavou |
| typ | hranatý |
| vnútorný priemer | 100 mm |
| množstvo na palete | 840 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Kartónové tubusy: 10 spôsobov využitia
Čítať viac
Ponúkame mnoho typov tubusov na rôzne použitie. Prečítajte si náš článok a už nebudete váhať, ktorý si vybrať.
Obaly vhodné na zasielanie kalendárov
Čítať viac
Zháňate obaly na zasielanie kalendárov, diárov a iných plochých produktov? Pozrite sa na našu ponuku.
Papierová odtrhávacia páska pre všetky zásielkové obaly
Čítať viac
Predstavujeme inovatívnu ekologickú novinku – papierovú odtrhávaciu pásku, ktorá nahrádza pásku z plastu.