Krabica na tlačoviny A3 430x310x100 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 100 ks
1,18 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
1,12 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
1,07 €/ks
sleva
10%
500 ks
1,02 €/ks
sleva
14%
1,02 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: pondelok 25. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica na tlačoviny A3 430x310x100 3VVL
- jednoduchý a lacný obal
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie
- dodávky v plochom stave
- univerzálne použitie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 445x315x105 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 430x310x100 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0427 |
| objem obalu | 13,33 l |
| potlač | bez potlače |
| hmotnosť | 0,27 kg |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako sa balí hardvér vo firme Plantyst
Čítať viac
Ako bezpečne a ekologicky baliť hardvér? Pozrite si riešenie pre Plantyst.
Balenie kníh a plochého tovaru môže byť jednoduché a rýchle
Čítať viac
Poradíme Vám, ako na to. Vyskúšajte naše obaly na zasielanie kníh a ďalších plochých produktov.