Krabica poštová 302x198x115 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
0,94 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,90 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,83 €/ks
sleva
12%
od 800 ks
0,78 €/ks
sleva
17%
0,78 €
bez DPH
Skladom 1 540
ks.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Garancia kvality!
Nulová reklamovanosť v roku 2025.
Krabica poštová 302x198x115 3VVL
- rýchle a jednoduché zloženie
- pevná konštrukcia
- zabezpečenie proti vniknutiu
- dodávané v plochom stave
- široký rozmerový rad
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 307x203x130 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 302x198x115 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0713 |
| farba | biela |
| objem obalu | 6,88 l |
| potlač | BALBOX, RESY, PAP20, Odložte na miesto určené |
| súčet vonkajších rozmerov | 640 mm |
| hmotnosť | 0,18 kg |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Hodvábny papier dodá obalu luxusný vzhľad. Návod a video.
Čítať viac
Prinášame návod, ako baliť do hodvábneho papiera.
4 dobré rady pre rýchle, kvalitné a eco-friendly balenie
Čítať viac
Ako na kvalitný obal, do ktorého sa rýchlo zabalí tovar a zároveň neškodí životnému prostrediu? Máme tip!