Krabica poštová 395x245x135 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
1,37 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
1,32 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
1,21 €/ks
sleva
12%
od 800 ks
1,14 €/ks
sleva
17%
1,14 €
bez DPH
Skladom 1 130
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Garancia kvality!
Nulová reklamovanosť v roku 2025.
Krabica poštová 395x245x135 3VVL
- rýchle a jednoduché zloženie
- pevná konštrukcia
- zabezpečenie proti vniknutiu
- dodávané v plochom stave
- široký rozmerový rad
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 400x250x150 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 395x245x135 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0713 |
| objem obalu | 13,06 l |
| potlač | BALBOX, RESY, PAP20, Odložte na miesto určené |
| súčet vonkajších rozmerov | 800 mm |
| hmotnosť | 0,28 kg |
| so samosvorným dnom | áno |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Hodvábny papier dodá obalu luxusný vzhľad. Návod a video.
Čítať viac
Prinášame návod, ako baliť do hodvábneho papiera.
4 dobré rady pre rýchle, kvalitné a eco-friendly balenie
Čítať viac
Ako na kvalitný obal, do ktorého sa rýchlo zabalí tovar a zároveň neškodí životnému prostrediu? Máme tip!