Krabica s fixačnou fóliou
- na zasielanie elektroniky (mobilné telefóny, tablety, notebooky a pod.)
- dokonalá fixácia zasielaného produktu
- urýchlenie procesu balenia
- úspora nákladov za baliaci materiál aj proces balenia
- jednoduché použitie umožňujúce opakované balenie
- vysoký stupeň ochrany prepravovaného tovaru
- reprezentatívny zásielkový obal
- kompletná recyklovateľnosť obalu
Vlastnosti produktu
Materiál: Vlnitá lepenka, fólie
Farba: Hnedá
Produkt nájdete v kategóriách:
1,57 €
1,49 €
1,42 €
+1800 ks
CPX FP1201504
Vonkajší rozmer: 218x162x60 mm
Vnútorný rozmer: 200x150x40 mm
Zásielkový obal s fóliovou fixáciou je vyrobený z trojvrstvovej lepenky a PE fólie - na bezpečnú prepravu citlivých produktov. Zásielkový obal s fixačnou fóliou je použiteľný pre široké spektrum produktov od elektroniky, hračiek, náhradných dielov, až po farmaceutické alebo propagačné výrobky. Vhodný aj na prepravu skla, porcelánu alebo keramiky.
Hlavné výhody:
- všetko v jednom balení, nie je potrebný žiadny materiál na výplň a fixáciu tovaru
- dokonalá ochrana zasielaného produktu
- ideálny na zasielanie mobilných telefónov
- ekologický obal vďaka jednoduchému oddeleniu fólie od vlnitej lepenky
- na zasielanie produktov do veľkosti A5
- efektívna manipulácia
- reprezentatívny zásielkový obal
- dodávka v plochom stave
| materiál | vlnitá lepenka, fólie |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5 |
| farba | hnedá |
| potlač | nie |
| hmotnosť | 98 g |
| hmotnosť balenia | 1,96 kg |
| s lepiacou páskou | áno |
| s fixačnou fóliou | ano |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
3,77 €
3,77 €
3,39 €
+100 ks
FXK NTB 19
Vonkajší rozmer: 550x375x123 mm
Vnútorný rozmer: 545x363x109 mm
- na zasielanie elektroniky vrátane notebookov do veľ. 19"
- bočné priehradky na káble a ďalšie komponenty
- dokonalá fixácia zasielaného produktu
- urýchlenie procesu balenia
- úspora nákladov za baliaci materiál aj proces balenia
- jednoduché použitie umožňujúce opakované balenie
- vysoký stupeň ochrany prepravovaného tovaru
- reprezentatívny zásielkový obal
- kompletná recyklovateľnosť ako bežný papier
| materiál | vlnitá lepenka, fólie |
| druh lepenky | 5VVL |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,83 kg |
| použitie | do 19" |
| množstvo na palete | 100 ks |
| maximálny rozmer produktu | 430 x 310 x 70 mm |
| s fixačnou fóliou | ano |
| colná nomenklatúra | 48191000 |