Nohy pre dopravník radu RG-RN
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky RN-RG.
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 500 mm.
| šírka | 500 mm |
| výška | 380 - 550 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 500 mm.
| šírka | 500 mm |
| výška | 520 - 830 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 500 mm.
| šírka | 500 mm |
| výška | 800 - 1230 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 650 mm.
| šírka | 650 mm |
| výška | 380 - 550 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 650 mm.
| šírka | 650 mm |
| výška | 800 - 1230 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 650 mm.
| šírka | 650 mm |
| výška | 800 - 1230 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 800 mm.
| šírka | 800 mm |
| výška | 380 - 550 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 800 mm.
| šírka | 800 mm |
| výška | 520 - 830 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Výškovo nastaviteľné nohy pre dopravníky série RN-RG šírky 800 mm.
| šírka | 800 mm |
| výška | 800 - 1230 mm |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| colná nomenklatúra | 84224000 |