Novinky medzi darčekovými obalmi | Eobal.sk

Horúce zľavy až -39% na obaly platia do 24. júna alebo do vypredania zásob.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Novinky medzi darčekovými obalmi

Náš sortiment darčekových obalov sa neustále rozrastá. Po novom ponúkame krabice s priehľadným vekom, darčekové koše s príslušenstvom a univerzálne odnosky. Vďaka týmto novinkám aj ďalším darčekovým obalom z našej ponuky môžete odovzdávať firemné aj osobné darčeky reprezentatívne a „na úrovni“.

Popisované obaly nie sú primárne určené pre rozosielanie. Pokiaľ ich však vybavíte vhodnými výplňovými materiálmi alebo vložíte do prepravného obalu s výplňou, dajú sa prepravovať bežnými zásielkovými spoločnosťami ako PPL alebo Packeta.

Darčekové krabice s priehľadným vekom

Tieto obaly hovorovo nazývané ako krabice s okienkom, sú vhodné na odovzdávanie darčekov alebo tovaru všeobecne. Pôsobia esteticky, darčeky vo vnútri tohto obalu sú na prvý pohľad vidieť cez otvor vo veku skrz priehľadný plast. Preto je vhodné vyhrať sa zo zabalením tovaru vo vnútri krabice. Použite niektorý z našich estetických výplňových materiálov, ako je napríklad drevitá vlna, Sizzlepak alebo farebné papierové telieska.

Krabice s priehľadným vekom ponúkame v štyroch rozmeroch.

Čo baliť do darčekových krabíc s priehľadným vekom

Hodia sa predovšetkým na balenie darčekov, ktoré dobre vyzerajú a pôsobia reprezentatívne. Často sa používajú na odovzdávanie firemných darčekov.
Plochá darčeková krabička s vekom je vhodná na balenie rôznych vreciek s pochutinami, čokolád aj textilu a ďalšieho plochého tovaru.
Naša stredne veľká darčeková krabica s priehľadným vekom sa hodí na rôzne poháre, napríklad džemy alebo paštéty a menšie fľaše.
Veľkú darčekovú krabicu s priehľadným vekom je možné použiť veľmi univerzálne. Pojme celú fľašu, rôzne plechovky, darčekové balíčky, sklo a keramiku a mnoho ďalšieho.

Fotogaléria:

Darčekové koše

Zostavujete darčekový kôš na odovzdanie rôznych delikates a darčekov? Tu nájdete všetko potrebné. Základom celého koša je darčeková prepravka z vlnitej lepenky (kvôli jednoduchosti ju nazývame ako „darčekový kôš“). Je vyrobená z kvalitnej vlnitej lepenky s kraftovou vrstvou v hnedej farbe. Zloženie je veľmi jednoduché a nepotrebujete naň lepiacu pásku.
Ďalej budete potrebovať dekoratívny výplňový materiál, ktorý jednotlivé darčeky udrží na svojom mieste a zamedzí vzájomné obíjanie. Často sa používa drevitá vlna, Sizzlepak alebo farebné papierové telieska. Všetko je nutné obaliť priehľadným celofánom a zaviazať jutovým povrázkom alebo stuhou.
Darčekové koše budú dostupné od začiatku apríla.

Fotogaléria:

Ponúkame tri rozmery prepraviek do darčekových košov.

Darčeková odnoska

Darčeková krabica a taška v jednom. Je vyrobená z kvalitnej hnedej vlnitej lepenky, pôsobí estetickým dojmom. Má ucho na prenášanie a skladacie dno, na jej použitie nepotrebujete lepiacu pásku. Predstavuje ideálnu možnosť na odovzdávanie firemných darčekov, veľkosti ktorých zodpovedajú napríklad džemom a paštétam, nápojovým plechovkám alebo vreckám s kávou.

Odnoska je vhodná pre darčeky do výšky 200 mm.

Fotogaléria:

Estetické výplňové materiály do darčekových obalov

Výplne do obalov sú skoro rovnako dôležité ako krabice. V prepravných obaloch plnia predovšetkým funkciu ochrany tovaru, aby sa počas prepravy nepoškodil. V prípade darčekových obalov sa pridáva ešte estetická funkcia. Pekným výplňovým materiálom môžete celé balenie ešte vylepšiť. V našom sortimente nájdete mnoho druhov výplní, ktoré výborne ochránia tovar a naviac aj veľmi pekne vyzerajú. Za zmienku stojí Sizzlepak, drevitá vlna alebo hodvábny papier. Kompletný výber estetických výplní nájdete pod týmto článkom.

Fotogaléria:

Obaly spomenuté v článku:

 • Darčeková odnosná taška 150x100x248

  ZĽAVA až -8%
  novinka
  Ekologický obal
  od 0,85 €
  od 1,02 €
  Skladom
  1 variant
 • Darčeková krabica na víno

  ZĽAVA až -8%
  novinka
  Ekologický obal
  od 0,50 €
  od 0,60 €
  Skladom
  1 variant
 • Vlna drevitá - jemný rez v rašlovom vreci 120 l

  ZĽAVA až -15%
  Záhrada
  Ekologický obal
  od 15,24 €
  od 18,28 €
  Skladom
  1 variant
 • Fixačná súprava Geami WrapPak EX Mini

  ZĽAVA až -27%
  Ekologický obal
  od 47,11 €
  od 56,53 €
  Skladom
  1 variant
 • Vlna drevitá - štandardná lisovaná v balíku

  ZĽAVA až -25%
  Záhrada
  Ekologický obal
  od 25,89 €
  od 31,07 €
  Skladom
  1 variant
 • Bublinkový razený papier, preklad 580x380mm

  ZĽAVA až -6%
  Ekologický obal
  od 0,27 €
  od 0,33 €
  Skladom
  1 variant