Obálky na doklady bez potlače opakovateľné uzavretie
Samolepiace obálky na sprievodné doklady, ktoré sú priložené k zásielke. Vhodné pre faktúry, dodacie listy, návody a pod.
- jednoduchá ochrana dokumentov pred stratou
- samolepiaca zadná strana s kvalitným kaučukovým lepidlom
- do obálky je možné vkladať doklady opakovane
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
- rozsah použiteľnosti: -20°C a 55°C
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (LDPE)
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
54,97 €
52,22 €
49,47 €
OA DL OP
- štandardná nalepovacia obálka
- s predným vkladaním (s chlopňou), priehľadná bez potlače
- obálku je možné opakovane otvoriť
- 100 % recyklovateľná
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
- rozsah použiteľnosti: -20°C a 55°C
| dĺžka vnútorná | 228 mm |
| šírka vnútorná | 112 mm |
| dĺžka vonkajšia | 238 mm |
| šírka vonkajšia | 117+25 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | fólia 30 µm |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 39232990 |
45,43 €
43,16 €
40,89 €
OA C5 OP
- štandardná nalepovacia obálka
- s predným vkladaním (s chlopňou), priehľadná bez potlače
- obálku je možné opakovane otvoriť
- 100 % recyklovateľná
- teplota pre aplikáciu: +10°C a viac
- rozsah použiteľnosti: -20°C a 55°C
| dĺžka vnútorná | 228 mm |
| šírka vnútorná | 160 mm |
| dĺžka vonkajšia | 238 mm |
| šírka vonkajšia | 165+25 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C5 |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | fólia 30 µm |
| balenie | 500 ks |
| obsah | balenie 1000 ks |
| formát obsahu | A5 |
| colná nomenklatúra | 39232990 |