Oceľové viazacie pásky
Oceľová viazacia páska vhodná na viazanie aj veľmi ťažkých produktov. Spája sa prestrihnutím alebo sponou. Typické použitie je v hutnom alebo drevárskom priemysle. Oceľové viazacie pásky nie sú pružné, preto ich nepoužívajte na produkty, pri ktorých dochádza k strate objemu.
- najpevnejšia viazacia páska
- možnosť aplikovať vysokú uťahovaciu silu
- stále vlastnosti pri tepelných zmenách
Vlastnosti produktu
Hrúbka materiálu: 0,5 mm
Materiál: Ocel
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
74,27 €
71,30 €
68,33 €
65,36 €
62,39 €
VP Ocel 16 R
- veľmi nízke náklady na zabalenie jednej paletovej jednotky
- bezpečné a rýchle zviazanie tovaru do ložných jednotiek
- najväčšia pevnosť medzi páskami
- stále fyzikálne vlastnosti
| šírka | 16 mm |
| návin | cca 336 m |
| materiál | ocel |
| hrúbka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnosť balenia | 19,5 (odchýl. 1-2 kg) kg |
| pevnosť v ťahu | 3,5 kN |
| používaná spona | bez spony – spoj prestrihom páskovačom BO 51, BO 6 alebo BO 7 |
| priemer | 51 cm |
| vnútorný priemer | 300 mm |
| colná nomenklatúra | 72119080 |
83,88 €
80,53 €
77,17 €
73,82 €
70,46 €
VP Ocel 20 R
- veľmi nízke náklady na zabalenie jednej paletovej jednotky
- bezpečné a rýchle zviazanie tovaru do ložných jednotiek
- najväčšia pevnosť medzi páskami
- stále fyzikálne vlastnosti
| šírka | 20 mm |
| návin | cca 309,8 m |
| materiál | ocel |
| hrúbka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnosť balenia | 24 (odchýl. 1-2 kg) kg |
| pevnosť v ťahu | 4,6 kN |
| používaná spona | bez spony – spoj prestrihom páskovačom BO 51, B 6 alebo B 7 |
| priemer | 51 cm |
| vnútorný priemer | 275 mm |
| colná nomenklatúra | 72119080 |