Páskovač BO pre oceľovú pásku
Ručné mechanické páskovače BO pre oceľovú pásku so šírkou 13 až 20 mm. Na páskovanie tovaru nie sú potrebné žiadne spony, pretože k spájaniu dochádza prestrihnutím pásky.
Páskovač BO-6 je inovovaným typom páskovača BO-51.
Je o 0,75 kg ľahší, práca s ním je jednoduchšia a lepšia ergonómia pák umožňuje ľahšie páskovanie aj vo vertikálnej polohe. Nový mechanizmus napínania pásky zvyšuje napínaciu silu až na 4000 N. Technické parametre sú zhodné s typom BO-51. Tento typ je vybavený plastovým krytom a štandardným napínacím kolieskom.
- ideálny na páskovanie vo vertikálnej polohe
- robustný napínací systém
- vyššia životnosť vďaka modernejšej konštrukcii
- vyššia napínacia sila 4000 N
| hmotnosť | 3,8 kg |
| použitie | ideálne pre vertikálne páskovanie |
| typ | BO-6 |
| druh použitej pásky | Oceľ |
| spôsob spoja | bezsponkovo – prestrihom |
| maximálna uťahovacia sila | 4000 N |
| hrúbka pásky | 0,4-0,63 mm |
| šírka pásky | 13 - 20 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Páskovač BO – 7 SWING slúži na páskovanie oceľovou páskou so šírkou 13 – 20 mm, hrúbky 0,4 – 0,8 mm. Páskovač sa vyznačuje unikátnym patentovaným systémom postupného prestrihu SWING, ktorý významne znižuje námahu obsluhy. Spoj sa vytvára pomocou 3-násobného prestrihu, odstrihnutie konca pásky nastáva zároveň s týmto úkonom. Páskovač je najmä určený na páskovanie predmetov s jednou rovnou plochou, ako sú debny, tehliarske a drevárske výrobky, tovar na paletách a pod.
Výhody páskovača:
- unikátny patentovaný systém postupného prestrihu SWING, ktorý významne znižuje námahu obsluhy
- vysoko odolná celokovová konštrukcia
- najmä určený na páskovanie predmetov s jednou rovnou plochou, ako sú debny, tehliarske a drevárske výrobky, tovar na paletách a pod.
- spoj je zhotovený pomocou 3-násobného prestrihu, odstrihnutie konca pásky je vykonané zároveň s týmto úkonom
- veľmi malá hmotnosť (iba 3,8 kg)
- bezúdržbová mechanika páskovača
- robustný napínací systém pásky, vynikajúca ergonómia a možnosť použitia aj pre pásky až do pevnosti 1050 MPa (platí pre pásku do hr. 0,63 mm)
| hmotnosť | 3,8 kg |
| typ | BO-7 (SWING) |
| druh použitej pásky | Oceľ |
| spôsob spoja | bezsponkovo – prestrihom |
| maximálna uťahovacia sila | 4000 N |
| hrúbka pásky | 0,4-0,8 mm |
| šírka pásky | 13 - 20 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Páskovač BO-51 je vhodný na páskovanie predmetov oceľovou páskou šírky 13 - 20 mm bez použitia spony. Hrúbka pásky môže byť 0,4 - 0,63 mm. Spoj sa vytvorí prestrihnutím pásky (pevnosť v spoji až 8 000 N ).
Páskovač BO-51 je určený najmä na páskovanie predmetov s jednou rovnou plochou, ako sú debny, tehliarske a drevárske výrobky, tovar na paletách a pod. Ide o veľmi obľúbený typ páskovača s atraktívnou cenou.
Výhody páskovača:
- veľmi obľúbený páskovač
- atraktívna cena
- určený najmä pre rovnú plochu
| hmotnosť | 4,5 kg |
| typ | BO-51 |
| druh použitej pásky | Oceľ |
| spôsob spoja | bezsponkovo – prestrihom |
| maximálna uťahovacia sila | 4000 N |
| hrúbka pásky | 0,4 - 0,63 mm |
| šírka pásky | 13 - 20 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |