Páska viazacia oceľová šírky 16 - bez pokovenia (1 kg = 16 m)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
74,27 €/role
sleva
0%
od 5 rolí
71,30 €/role
sleva
4%
od 10 rolí
68,33 €/role
sleva
8%
od 15 rolí
65,36 €/role
sleva
12%
od 20 rolí
62,39 €/role
sleva
16%
62,39 €
bez DPH
Skladom 50
rolí.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska viazacia oceľová šírky 16 - bez pokovenia (1 kg = 16 m)
- veľmi nízke náklady na zabalenie jednej paletovej jednotky
- bezpečné a rýchle zviazanie tovaru do ložných jednotiek
- najväčšia pevnosť medzi páskami
- stále fyzikálne vlastnosti
Vlastnosti produktu
| šírka | 16 mm |
| návin | cca 336 m |
| materiál | ocel |
| hrúbka materiálu | 0,5 mm |
| hmotnosť balenia | 19,5 (odchýl. 1-2 kg) kg |
| pevnosť v ťahu | 3,5 kN |
| používaná spona | bez spony – spoj prestrihom páskovačom BO 51, BO 6 alebo BO 7 |
| priemer | 51 cm |
| vnútorný priemer | 300 mm |
| colná nomenklatúra | 72119080 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Oceľové viazacie pásky sú najlacnejším variantom medzi páskami. Majú vysokú pevnosť a stále fyzikálne vlastnosti.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.
Ako zabaliť tovar na paletu
Čítať viac
Dodržiavajte tieto jednoduché zásady a zabalíte svoj tovar bezpečne a rýchlo.