Papier baliaci v kotúči šírky 1 500 mm
Baliaci papier "šedák" v kotúči je univerzálny baliaci materiál, ktorý sa ľahko prispôsobí rozmanitým tvarom zásielok. Oproti obyčajnému papieru je odolný proti roztrhnutiu. Nie je vhodný na balenie darčekov kvôli vysokému podielu recyklátu, ktorý spôsobuje špecifický zápach.
- pevný a odolný baliaci papier
- prispôsobí sa všetkým tvarom zásielok
- s lepenkovou krabicou tvorí jednodruhový obal
- univerzálne použitie
- opätovne 100 % recyklovateľný
Baliaci papier je nepriehľadný, zaručuje v prípade potreby diskrétnosť zásielky.
Viac rozmerov nájdete v kategórii baliace papiere.
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1500 mm |
| návin | cca 445 m |
| materiál | papier |
| farba | sivá |
| gramáž | 90 g/m2 |
| hmotnosť role | 75 kg (odch. max. 1-2 kg) |
| priemer dutinky vnútorný | 76,2 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48239085 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Baliaci papier „sivák“ v kotúči je univerzálny baliaci materiál, ktorý sa ľahko prispôsobí rozmanitým tvarom zásielok. Oproti obyčajnému papieru je odolný proti roztrhnutiu.
Vyrobený je z recyklovaného materiálu a je opätovne 100 % recyklovateľný. Baliaci papier je nepriehľadný, zaručuje v prípade potreby diskrétnosť zásielky.
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
Zabaľte sviečky jednoducho a rýchlo. Návod na darčekové balenie sviečky v domácnosti, e-shopoch aj pre výrobcov.