Papierové tácky
Ponúkame papierové tácky na servírovanie jedál. Sú vyrobené z kvalitného a pevného papiera, ktorý je certifikovaný pre priamy kontakt s potravinami. Vhodný na použitie v domácnostiach a profesionálnych prevádzkach.
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál. Tácky sú určené primárne pre suché a netučné potraviny.
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty.
- vyrobené z kvalitného a pevného papiera
- certifikované na priamy kontakt s potravinami
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| dĺžka | 170 mm |
| šírka | 110 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| počet ks v balení | 2000 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty.
- vyrobené z kvalitného a pevného papiera
- certifikované na priamy kontakt s potravinami
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| dĺžka | 200 mm |
| šírka | 130 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| počet ks v balení | 1000 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty.
- vyrobené z kvalitného a pevného papiera
- certifikované na priamy kontakt s potravinami
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| dĺžka | 230 mm |
| šírka | 160 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| počet ks v balení | 1000 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |
Vďaka pevnej konštrukcii zvládnu tieto tácky na jedlo aj ťažšie pokrmy, takže sú ideálne pre širokú škálu jedál od grilovaných pochúťok až po sladké dezerty.
- vyrobené z kvalitného a pevného papiera
- certifikované na priamy kontakt s potravinami
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| dĺžka | 270 mm |
| šírka | 190 mm |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| počet ks v balení | 500 |
| colná nomenklatúra | 48236910 |