Papierové tubusy dutinka plastové viečko
Okrúhle tubusy zo špirálovito vinutej lepenky zaisťujú dokonalú ochranu balených predmetov pred poškodením, nečistotami a prachom. Ideálne na výkresy, plagáty, kalendáre a iné veľkoformátové tlačoviny.
- kvalitný a pevný materiál
- plastové viečko
- vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 500 mm |
| výška vonkajšia | 525 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A2 |
| objem obalu | 2,5 l |
| hmotnosť | 196 g |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| vnútorný priemer | 80 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48192000 |
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 750 mm |
| výška vonkajšia | 775 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A1+ |
| objem obalu | 3,7 l |
| hmotnosť | 281 g |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| vnútorný priemer | 80 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48192000 |
Skvelé využitie pre veľkoformátové fotografie, plagáty, technické výkresy, stavebné plány, reklamné materiály, kalendáre a iné rozmerné zrolovateľné dokumenty; na produkty tyčového tvaru.
- pevné, okrúhle tubusy vhodné najmä ako zásielkový, prepravný a archivačný obal
- špirálovite vinutá pevná lepenka zaisťuje dokonalú ochranu pred poškodením, nečistotami, prachom
| výška vnútorná | 1000 mm |
| výška vonkajšia | 1030 mm |
| materiál | vinutá kartonáž |
| formát | A0+ |
| objem obalu | 7,8 l |
| hmotnosť | 460 g |
| hrúbka materiálu | 2 mm |
| vyhotovenie | válec s víkem |
| vnútorný priemer | 100 mm |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48192000 |