Papierové viazacie pásky
Papierové viazacie pásky sú inovatívnym obalovým a spojovacím riešením, ktoré kladie dôraz na ekológiu a udržateľnosť.
- vyrobené z recyklovaného a biologicky rozložiteľného papiera
- jedinečný dizajn a prírodná štruktúra povrchu dodávajú obalom autentický vzhľad, ktorý upúta pozornosť
- alternatíva k tradičným plastovým viazacím páskam
- vhodné na balenie ľahších balíkov pri krátkodobom skladovaní
- v prípade ťažších a objemnejších predmetov odporúčame zvážiť iné, pevnejšie spôsoby viazania
- možno viazať pomocou poloautomatických viazacích strojov a ručných viazacích strojov
- balené po 1 kuse v krabici
Vlastnosti produktu
Návin: 2000 m
Materiál: 95% papír + speciální lepidlo na vodní bázi, které je tepelně svařitelné
Potlač: RECYCLABLE
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
142,56 €
136,86 €
VP PAP 12 55 200
- vyrobené z recyklovaného a biologicky rozložiteľného papiera
- jedinečný dizajn a prírodná štruktúra povrchu dodávajú obalom autentický vzhľad, ktorý upúta pozornosť
- alternatíva k tradičným plastovým viazacím páskam
- vhodné na balenie ľahších balíkov pri krátkodobom skladovaní
| šírka kotúča | 195 mm |
| návin | 2000 m |
| materiál | 95% papír + speciální lepidlo na vodní bázi, které je tepelně svařitelné |
| farba | hnedá |
| potlač | RECYCLABLE |
| hmotnosť balenia | 12,5 kg |
| pevnosť v ťahu | 539 N |
| priemer dutinky | 200 mm |
| hmotnosť role | 12 kg |
| hrúbka pásky | 0,55 mm |
| rozmery balenia | 390x390x210 mm |
| ekologické | áno |
| prieťažnosť | 4,5 % |
| šírka pásky | 12 mm |
| colná nomenklatúra | 48115900 |
77,46 €
108,07 €
77,46 €
108,07 €
VP PAP 9 55 200
- vyrobené z recyklovaného a biologicky rozložiteľného papiera
- jedinečný dizajn a prírodná štruktúra povrchu dodávajú obalom autentický vzhľad, ktorý upúta pozornosť
- alternatíva k tradičným plastovým viazacím páskam
- vhodné na balenie ľahších balíkov pri krátkodobom skladovaní
| šírka kotúča | 195 mm |
| návin | 2000 m |
| materiál | 95% papír + speciální lepidlo na vodní bázi, které je tepelně svařitelné |
| farba | hnedá |
| potlač | RECYCLABLE |
| hmotnosť balenia | 9,5 kg |
| pevnosť v ťahu | 441 N |
| priemer dutinky | 200 mm |
| hmotnosť role | 9 kg |
| hrúbka pásky | 0,55 mm |
| rozmery balenia | 390x390x210 mm |
| ekologické | áno |
| prieťažnosť | 4,5% |
| šírka pásky | 9 mm |
| colná nomenklatúra | 48115900 |