Páska viazacia papierová šírky 12mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
142,56 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
136,86 €/ks
sleva
4%
136,86 €
bez DPH
Skladom 6
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska viazacia papierová šírky 12mm
- vyrobené z recyklovaného a biologicky rozložiteľného papiera
- jedinečný dizajn a prírodná štruktúra povrchu dodávajú obalom autentický vzhľad, ktorý upúta pozornosť
- alternatíva k tradičným plastovým viazacím páskam
- vhodné na balenie ľahších balíkov pri krátkodobom skladovaní
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 195 mm |
| návin | 2000 m |
| materiál | 95% papír + speciální lepidlo na vodní bázi, které je tepelně svařitelné |
| farba | hnedá |
| potlač | RECYCLABLE |
| hmotnosť balenia | 12,5 kg |
| pevnosť v ťahu | 539 N |
| priemer dutinky | 200 mm |
| hmotnosť role | 12 kg |
| hrúbka pásky | 0,55 mm |
| rozmery balenia | 390x390x210 mm |
| ekologické | áno |
| prieťažnosť | 4,5 % |
| šírka pásky | 12 mm |
| colná nomenklatúra | 48115900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.